Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 36 от 60 ПърваПърва ... 26343536373846 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 351 до 360 от общо 599
  1. #351
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Gogo Виж публикацията
    (:
    Има ограничение в минимален брой символи за дума. По подразбиране са 4.
    Не съм наясно с кода на форума, но от собственика на Сетком знам, че е доста гъвкав и могат много неща да се добавят и подменят.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #352
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.02.2011
    Мнения
    569
    Пчеларски район
    Резерват "Северозапад"
    Бах, мама му, вече съм аФтор!!!
    Keep Walking...

  3. #353
    Забранен
    Регистриран
    24.12.2013
    Мнения
    93
    ха честито

  4. #354
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.06.2014
    Мнения
    277
    Пчеларски район
    с. Черни осъм, общ. Троян
    Здравейте, не знам дали проблема е при мен или така е направен форума, но съм принуден да чета форума без да съм логнат. Когато се логна мненията на потребителите вървят от последна към първа страница на съответната тема, а не по хронологичен ред от първа към последна. Въпреки това форума ми харесва и до момента ми е бил от полза.

  5. #355
    Заслужил Автор
    Регистриран
    04.06.2014
    Мнения
    293
    Пчеларски район
    Русе
    Цитат Първоначално публикувано от viktor tit Виж публикацията
    Здравейте, не знам дали проблема е при мен или така е направен форума, но съм принуден да чета форума без да съм логнат. Когато се логна мненията на потребителите вървят от последна към първа страница на съответната тема, а не по хронологичен ред от първа към последна. Въпреки това форума ми харесва и до момента ми е бил от полза.
    Промени настройките! Прави се от тук: Потребителски панел/Моя акаунт/Общи настройки/Режим за показване на опциите/Ред за показване на мненията Успех!

  6. #356
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    392
    Пчеларски район
    Троянска община
    Въпроса ми е към Матеев. Какво стана с предложението за оценяване на постингите. Ако ми хареса или не хареса определен постинг на някой колега, аз ще го оценя с плюс или минус. Така темите няма да се пълнят с неща от рода: Аз те подкрепям или не съм съгласен с теб.

  7. #357
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Добре че ме сетихте. Още тогава го възложих това като задача на програмистите и сега в понеделник ще проверя докъде е стигнала и защо се бави.

  8. #358
    Форумите вече разполагат с пълноценна функционалност за харесване на мнения. Функционалността позволява да се гласува за конкретно мнение на лице, а не за цялата тема. Гласуването за цялата тема го имаше и от преди.

    Гласуването за тема става чрез менюто, наречено "Оцени тази тема", което се намира най-отгоре на темата в меню. За да гласувате за тема трябва да изберете рейтинг от 1 до 5 (от една до пет звезди). Форумът пресмята средната стойност на съвкупните гласове и добавя "звездички" при визуализирането на темата в съответната категория.

    Новата функционалност е гласуване за мнения. Вече има възможност да се гласува за мнение на определено лице в дадена тема. Гласуването може да бъде положително или отрицателно, като видовете гласуване кръстихме "Харесвам" и "Не харесвам". Към всяко мнение автоматично се визуализира прозорец, който показва броя на положителните и отрицателните гласове, както и кои потребители са гласували. Освен това системата пази всички гласувания за всички мнения и на база на тези данни поддържа страници със следната функционалност:

    1. Най-харесвани теми и мнения (намира се в подменюто Бързи Връзки). Там се визуализира темите с най много "Харесва ми" и тези с най-много "Не ми харесва".
    2. Статистики на харесванията. В тази страница се визуализират топ 50 потребителите, които са получили или дали най много "Харесва ми" и "Не ми харесва".
    3. Хронология. В тази страница се визуализира хронологията на гласуванията, включително кой потребител, за мнение на кой потребител, в коя тема и как е гласувал.

    Функционалността поддържа една много интересна опция. Тя се състои в това, че цвета на дадено мнение може да се променя динамично в зависимост от харесванията или обратно, с опция да се настрои при определени интервали да променя цвета си. Например:

    - Дадено мнение има повече от 10 харесвания - цветът му става светло зелен
    - Дадено мнение има повече от 20 харесвания - цветът му става тъмно зелен

    - Дадено мнение има повече от 10 не харесвания - цветът му става светло червен
    - Дадено мнение има повече от 20 бе харесвания - цветът му става тъмно червен

    Ако тази функционалност се активира, много лесно при разглеждане на дадена тема и мненията в нея ще може лесно да се види кои мнения имат подкрепа и кои не. За момента все още няма достатъчно събрани данни за средната норма на гласувания за мнение, но веднага щом се събере достатъчен брой данни, можем да настроим коректно и активираме и тази функционалност.

  9. #359
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Сега ако върнете и полето с населеното място, което беше до преди 7-8 месеца под брояча на мненията направо ще е супер...
    Ще де избягват въпроси/коментари/неясноти от сорта:

    Добри новини ,добра информация, ама май не много полезна.Причината ,че не знаем кой къде пчеларства.Та ако някой се интересува ,аз съм на 25км. западно от Бургас.При мен вчера нямаше никакво движение.

  10. #360
    Автор
    Регистриран
    12.01.2014
    Мнения
    180
    Пчеларски район
    Троянски Балкан
    Цитат Първоначално публикувано от iskren Виж публикацията
    Сега ако върнете и полето с населеното място, което беше до преди 7-8 месеца под брояча на мненията направо ще е супер...
    Ще де избягват въпроси/коментари/неясноти от сорта:
    Това с населеното място беше едно от най-добрите неща в профила, който се намира в ляво на всеки пост.
    Никога не знаеш колко скоро ще стане твърде късно.

 

 
Страница 36 от 60 ПърваПърва ... 26343536373846 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •