Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 26 от 60 ПърваПърва ... 16242526272836 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 251 до 260 от общо 599
  1. #251
    Наблюдател
    Регистриран
    21.12.2010
    Мнения
    14
    Хей земляк, VanHanegen редовно влизам във форума , и чета с интерес всички мнения , много рядко взимам отношение затова защото съм новобранец в пчеларството, откровено ти казвам , много неща съм научил от теб, както и от ПЛАМЕН ГАНЕВ но вие сте стари пушки в този занаят, и е грозно повярвай ми да влизате в такива спорове,никой не печели от това нещо, за това ви предлагам заровете томахавките....... от все сърце ви желая ЗДРАВЕ, УСПЕХИ И МНОГО ,МНОГО КЪСМЕТ.

  2. #252
    Потребител
    Регистриран
    16.04.2012
    Мнения
    90
    Цитат Първоначално публикувано от nikifor1956
    и е грозно повярвай ми да влизате в такива спорове,никой не печели от това нещо,
    Аз мисля,че е по-интересно във форума/цитират се страници имена на книги и др.полезни неща/ ,когато има такива спорове и никак не е грозно
    Всичко трябва да се прави толкова просто,колкото е възможно.Но не по-просто. Алберт Айнщайн

  3. #253
    На Серьогата, добре дошъл.Ще се радваме да научим за руския опит.

    Спенс, ние не живеем пред мониторите. Аз лично сега виждам това, а някой от колегите, въобще не са влизали във форума от времето на този пост. wink;

  4. #254
    Спасибо за приветствие коллеги!!! Буду рад общению... Вопрос к модераторам - я могу продолжать общаться на русском языке?

  5. #255
    Почетен Автор
    Регистриран
    11.02.2011
    Мнения
    627
    Голям мерак за триене има в тоя форум. Попитах за цена по една обява и сякаш някой само това е чакал и да изтрие мнението. Да не говорим, че нямаше данни за цената в обявата и не е спазена т. 1 от правилата.
    "1. Винаги пишете цена на продавания артикул".

    Да, ще се хванете за т. 8 ама ако кажеш А, трябва да кажеш и Б...

  6. #256
    Заслужил Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    225
    Пчеларски район
    Ловеч
    Аз изтрих мнението ти, когато е пусната обявата не имало админ или мод на линия и заключването на обявата не е станало веднага за да няма коментари, но ти като занеш за т. 8 защо не писа на лични?
    В обявата няма цена понеже scutellator ме помоли за това, явно цената не е твърда и подлежи на обсъждане, затова реших да се публикува без цена.
    http://pchelarite.com Сайт за пчеларство, пчели, пчелари

    http://obiavitevi.com Публикувайте обявите си в раздел пчеларство http://obiavitevi.com/index.php?page...&sCategory=396

  7. #257
    Почетен Автор
    Регистриран
    11.02.2011
    Мнения
    627
    Цитат Първоначално публикувано от vankata
    Аз изтрих мнението ти, когато е пусната обявата не имало админ или мод на линия и заключването на обявата не е станало веднага за да няма коментари, но ти като занеш за т. 8 защо не писа на лични?
    В обявата няма цена понеже scutellator ме помоли за това, явно цената не е твърда и подлежи на обсъждане, затова реших да се публикува без цена.
    Ами можеше да се уточни в обявата... А бе както и да е, форума си е твой..

  8. #258
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.03.2011
    Мнения
    505
    Търсачките в нито един форум не работят качествено.
    Ако се направи регистрация в Гугъл, ще се позволи постоянно индексиране на форума и тогава търсенето през Гугъл ще става с текст, примерно: site:pcelari.coom календарен справочник което ще извлече всички налични теми или постове с търсените думи във форума към момента.

    Ето пример: пишем в гугъла: site:dir.bg пчели и получаваме отговори на търсенето само от dir.bg.

    Ако иска някой админ може да го направи това и ще ни бъде доста по-лесно....и аз се бутам по някой път като търся нещо, което знам, че го има wink;
    Всъщност, не някой админ, а Ванката трябва да го направи wink;

  9. #259
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    В момента някой се опитва да унищожи форума. Дайте ни време да справим с проблема. Впоследствие ще ви дам подробен отчет за събитията, които се развиват в момента.

  10. #260
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    Моля за изтриване на точка 23 от правилника на форума ,с цел запазването му (някой хора искат умишлено да го разбият ),предлагам и лека промяна в точка 13 (да се добави думата МНЕНИЯ за да стане >Теми и мнения ...... wink,след промяната предлагам да се изтрие точка 1 от по-горното предложение на Борислав Александров (смятам,че е недостоверна и без доказателства,обидна ) :D

 

 
Страница 26 от 60 ПърваПърва ... 16242526272836 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •