Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 60 от 60 ПърваПърва ... 1050585960
Резултати от 591 до 599 от общо 599
  1. #591
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Прочетох правилата с които съм се съгласил като съм се регистрирал във форума и се позовавам на обновената т.24.Желая да се приложи към мен.
    С уважение:Драев
    Правилата са си правила, но по усмотрение на модератора могат да се приложат или не, дори могат и да се утежняват в зависимост от случая. В момента аз решавам и решението ми е, че оставаш и продължаваш да пишеш, като престанеш да мрънкаш, че наистина ще те банна. Мразя да давам, а да ми се хвърля пясък в очите. Приключих по въпроса.

  2. #592
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    ......
    Рости - при едни малко по- други обстоятелства и среди, изнасянето на лична информация в публичното пространство е, дори подсъдимо: не случайно!

    Ще се надявам все пак разума да надлее, пък като не - две, три години не съм писал във форума, така че не ми е дерт и никога повече да не участвам. Аз в такива грозни и долни изпълнения не желая да участвам, и категорично не подкрепям!!!
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  3. #593
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Моля на основание Чл.24 от Правилата на форума:
    24. Ако потребителят е решил, че във форума не намира необходимата информация и атмосфера, която е очаквал, той може да поиска регистрацията му да бъде заличена. Това се прави с искане в раздела "ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРЕПОРЪКИ И МНЕНИЯ, СВЪРЗАНИ С ФОРУМА". Искането му ще бъде изпълнено САМО АКО ТОЙ НЕ Е ПИСАЛ НИКАКВИ МНЕНИЯ. Ако във форума има негови мнения и теми, то тогава акаунта му ще бъде оставен и ще бъде забранен за достъп.
    да ми бъде временно забранен достъпа до форума, считано от днес.
    Благодаря предварително!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #594
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Моля на основание Чл.24 от Правилата на форума:

    да ми бъде временно забранен достъпа до форума, считано от днес.
    Благодаря предварително!
    Не се приема. Тези правила ги спазвайте ПРЕДИ това, за да не се налага аз, да ги спазвам СЛЕД това. Лично на мен не ми пречиш.

  5. #595
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Не се приема. Тези правила ги спазвайте ПРЕДИ това, за да не се налага аз, да ги спазвам СЛЕД това. Лично на мен не ми пречиш.
    1. Ти не можеш да стоиш над правилата, все пак живеем в демократична страна!
    2. Форума не е твой, за да имаш нахалството да твърдиш, дали някой ти пречи или не.
    3. Всяко нещо може да се направи по два начина - цивилизован и нецивилизован. Предпочитам първия.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #596
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    1. Ти не можеш да стоиш над правилата, все пак живеем в демократична страна!
    2. Форума не е твой, за да имаш нахалството да твърдиш, дали някой ти пречи или не.
    3. Всяко нещо може да се направи по два начина - цивилизован и нецивилизован. Предпочитам първия.
    Някой наистина започнахте да ми писвате с вашите глупости. След като живееш в демократична страна, то никой не те спира насила тук. Както много пъти съм ти казал, че ти имам уважението, а ти ми сереш на главата. Та, след като не искаш да си тук - горе, дясно, цък и аут. Приключих по въпроса.

  7. #597
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Някой наистина започнахте да ми писвате с вашите глупости. След като живееш в демократична страна, то никой не те спира насила тук. Както много пъти съм ти казал, че ти имам уважението, а ти ми сереш на главата. Та, след като не искаш да си тук - горе, дясно, цък и аут. Приключих по въпроса.
    Направи това, за което помолих и наистина приключвам с теб! Това е мое право!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #598
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Направи това, за което помолих и наистина приключвам с теб! Това е мое право!
    Тъй като ти не си съгласен с нашите правила във форума, то те не означават нищо за теб, затова, че няма защо да се позоваваш на тях. След като го направя това, аз, приключвам с теб, а не ти. И наистина приключвам.

  9. #599
    Заслужил Автор
    Регистриран
    27.06.2018
    Мнения
    235
    Пчеларски район
    Тунджа-Марица
    Някакво приложение/плъгин за оразмеряване на качваните снимки ще е от голяма ползва.
    Друго,уведомлението по имейл при нов отговор в тема къде е

 

 
Страница 60 от 60 ПърваПърва ... 1050585960

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •