Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 60 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 599
  1. #41
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Колеги,във форума ПРАКТИЧНО ПЧЕЛАРСТВО има отворен нов подфорум РАМКИ И ОСНОВИ.Имате възможност да пишете мнения с тази насоченост там.

  2. #42
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    И пак там-МАЙКАТА,където ще се списва всичко за майката.Отделянето в отделен подфорум се налага,поради големият обем на темата,а навярно така ще е и по-удобно.Ако имате други предложения относно подредбата на форума,пишете

  3. #43
    Наблюдател
    Регистриран
    05.01.2011
    Мнения
    31
    Искам само да отбележа не може ли да стане задължително
    в този форум всеки да си пише местонахождението и броя на пчелните семейства.Идеята ми идва от факта че в такива форуми се намесват и хора който не са пчелари.
    При дискусия региона на пчеларстване на даден учасник дава поглед в/у начина пчеларстване и наличните медоноси, а броя на семействата говори дали той професионално се занимава с пчели или е любител това също говори за насоките на развитие и техники на пчеларстване.

  4. #44
    Nic 59
    Guest
    Някои форуми побликуват задължително в профила:
    типа кошери
    каква порода
    пчеларски стаж
    брой кошери
    регион
    При нас породата май трябва да отпадне, за останалото каквото прецените. Това е един от начините да се откроят пчеларите със голям опит и професионалистите. Те трябва да водят хорото.

  5. #45
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Тази информация в профила ще е по-скоро за украса - всичко си личи по писаното .. Особено такива с по много мнения -90% цитати и извадки.нека има украси ще си проличи кой-какво.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  6. #46
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Няма лошо - нека има тази информация, като имате нужда някой/и да води/ят хорото.
    Само пак казвам - не знам за какъв професионализъм ще си говорим, като ще липсва най-съществения показател за това в профила на 99% от участниците, а именно породата пчели ...... по-скоро ще станем за присмех на колеги баш професионлисти, но то пък от друга страна едва ли форума е придобил международна популярност, та наистина няма лошо.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  7. #47
    Няма угодия. Това, че нещо не е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, не значи, че е забранено. И сега всеки, който иска да даде тази информация може да го направи. Вероятно пак ще има обидени, но е малко лицемерно, за вменяване на задължения, да пледират хора, които дори не са регистрирани с имената си, а с някакви измислени никове. Нищо лично.

    А който следи форума, може да си даде сметка, кой какъв пчелар е.

  8. #48
    Цеко Сифоня
    Guest
    Угодия няма -трудно се работи с хора а не с пчели...Имам едно въпросче -защо от няколко дни трудно се включваме и половин час върти стрелката докато прочетем темите -сървър ли се товари ,кво ли понякога загубвам търпение ,не се виждат темите или се вижда само началната тема -не постоянно но го прави ,дали проблема е при мен???Преди нямаше такова нещо -докато чукна и намираше...

  9. #49
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Сифоня
    Угодия няма -трудно се работи с хора а не с пчели...Имам едно въпросче -защо от няколко дни трудно се включваме и половин час върти стрелката докато прочетем темите -сървър ли се товари ,кво ли понякога загубвам търпение ,не се виждат темите или се вижда само началната тема -не постоянно но го прави ,дали проблема е при мен???Преди нямаше такова нещо -докато чукна и намираше...
    Изпревари ме с този въпрос! И при мен е така от около седмица! Но си мислех, че причината е при мен - наскоро смених доставчика на И-нет!

  10. #50
    Наблюдател
    Регистриран
    31.01.2011
    Мнения
    28
    И аз забелязах това. Мисля че проблема е в рекламките в горния край и средата на всяка страница. Зареждат се бавно, освен това тия кутийки за времето ме съмняват също

 

 
Страница 5 от 60 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •