Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 42 от 60 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 411 до 420 от общо 599
  1. #411
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    В интерес на истина и мен ме глождеше любопитството и пак в интерес на истината се радвам че си ти и си намерил време да се занимаваш с тази дейност форума е добър - заслужава си отделеното време за него.

  2. #412
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tihmr Виж публикацията
    Извинявай , ама не мога да сдържа аналогиите дето ми идват наум за престъпника дето станал най добър полицай, или затворника станал надзирател...
    Ха, ха....понякога нещата не са такива каквито изглеждат. Затова, че трябва да се внимава в преценката за да не стават грешки.

  3. #413
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Хайде да ви отговоря на любопитството. Solaris60 е предния ми ник. Не е важно кай ти е ника или името, важно е какво ще напишеш или кажеш. Там много ясно проличава кой си и колко пари струваш, та ако ще и ника да ти е - Иисус Христос.
    Tова го разбрах още като бе обявен за модератор. само не можах да разбера защо с нов ник?

  4. #414
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Едва ли някой се съмнява в квалификацията ти или тази на съпругата ти, проблема идва от ей това изречение на Матеев "макар и под друг ник" Та за това Искрен е прав. Чудесно е че заставаш с името си, а не зад някакви измислени микове, поне кажи преди от кой ник си писал та да знаем кой си. Нищо лично.
    Юри, учудвам се че в случая не си свързал 2 и 2 и не си получил 4. конспирацията е разкрих веднага.

  5. #415
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от vasilevsa Виж публикацията
    Tова го разбрах още като бе обявен за модератор. само не можах да разбера защо с нов ник?
    Това беше едно от изискванията и аз се съобразих, макар че с този ми ник по ми харесва.

  6. #416
    аз какво съм свързал няма никакво значение. Също като теб се чудя, защо с друг ник. А и коментирах поста на Искрен, който си е съвсем логичен.

  7. #417
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Това беше едно от изискванията и аз се съобразих, макар че с този ми ник по ми харесва.
    Изпълнил си директива сиреч. Айде честито да ти е модераторството.

  8. #418
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    аз какво съм свързал няма никакво значение. Също като теб се чудя, защо с друг ник. А и коментирах поста на Искрен, който си е съвсем логичен.

    Ами предполагам нов ник - нов имидж. "Совите не са това, което са" - Агент Купър

  9. #419
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от vasilevsa Виж публикацията
    Юри, учудвам се че в случая не си свързал 2 и 2 и не си получил 4. конспирацията е разкрих веднага.
    Поздравление. Ех василевсе, василевсеее.

  10. #420
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Ако питате мене, всеки един посетител на форума трябва да се регистрира с ИСТИНСКИТЕ СИ ИМЕНА или поне с едното от двете (име или фамилия). Така е редно, така е честно и почтено, особенно когато става въпрос за създаване на имидж на знаещ и можещ човек, който раздава на останалите личен опит, знания и акъли.

    Анонимните никове са подходящи само за провокатори или спамери, които не искат да носят отговорност за написаното от тях. Прякорите пък са подходящи само за деца от детската градина или за бандити от някоя банда. Тука обаче си мисля, че сме се събрали сериозни хора, които да обменят знания и опит, и които искат да знаят кой е събеседника им отсреща.

    Ако мнозинството в този форум ме подкрепи, готов съм да предприема инициатива по излизане от анонимност на всеки един пчелар, пишещ в този форум. Един от начините е да прехвърля всички анонимни никове в някаква група с ограничени права (напр. само за четене) и да давам права за писане само на тези, които са се регистрирали с истинските си имена или на тези, които са ми изпратили истиските си имена и населеното място на лично съобщение. След това ще добавя тази информация в профила на всеки и ще я покажа отляво на всеки един постинг.

 

 
Страница 42 от 60 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •