Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 60 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 599
  1. #31
    Наблюдател
    Регистриран
    07.02.2011
    Мнения
    11
    Цитат Първоначално публикувано от valyo

    Мерси. Това е горе долу вършеща работа заобиколка. Инак търсех нещо като това (всички се сещата от къде е то )
    https://picasaweb.google.com/lh/phot...eat=directlink
    Това на снимката е phpBB3 форум

  2. #32
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Колеги имам едно предложение не е задължително, а е препоръчително.Като качвате снимка във форума през postimage.org слагайте отметка в кръгчето на Други преди да я качите, защото снимките ви бледнеят пред по-долните и не можогат да се разглеждат на спокойствие. :D Все пак сме пчеларски форум.Надявам се да имате чувство за хумор.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  3. #33
    Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    132
    Колеги, много е хубаво, че се появи този форум и че все повече потребители го намират и използват. Наблюдавам обаче и още един факт, който според мен е по-скоро неудобство. Част от темите се пускат тук и в стария форум буквално с копиране на текста. А на всичкото отгоре и колегите които отговарят, макар и едни и същи, отгооварят в единия форум и копират мнението си в другия.
    Тодор Тодоров

  4. #34
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски
    И какво лошо има нали затова са форомите да си споделяме

  5. #35
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Цитат Първоначално публикувано от ттитто
    Колеги, много е хубаво, че се появи този форум и че все повече потребители го намират и използват. Наблюдавам обаче и още един факт, който според мен е по-скоро неудобство. Част от темите се пускат тук и в стария форум буквално с копиране на текста. А на всичкото отгоре и колегите които отговарят, макар и едни и същи, отгооварят в единия форум и копират мнението си в другия.
    Възможно е приятелю и лошо няма, аз от създаването на този, в стария съм влизал няколко пъти от любопитство.Там ама нищо не се е променило.Бъркотията си е същата.Повтарящи се теми, пускат се нови със същото съдържание и тематика, да се чудиш къде да намериш нещо конкретно.Тук това не се допуска и това е хубавото.За това си го харесвам дано и занапред е така.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  6. #36
    ттитто, пчеларите в Б-я са едни и същи и колкото и форуми да има потребителите са си същите. Като при пчеларските организации wink; .

  7. #37
    Заслужил Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    281
    И аз съм на мнение, че е нужна тема за ''Изчезването на пчелите''.Имам да задавам интересни въпроси.
    И сега към модераторите, когато се обсъжда и дискутира дадена тема съвсем нормално е да се получат и отклонения, защото сами по себе си нещата в пчеларството са свързани и няма как да е всичко по релси. Като чета горе ми изписва заглавие''Всичко за пчелите'' а заглавието на темата липсва.Защо е така?

  8. #38
    За последното, аз не мога да отговоря, може би админа ще кажа. Но за първия въпрос. форума е сравнително нов и в него все още не са повдигани всички възможни теми свързани с пчеларството. Така, че ако смятате, че нещо липса, като тема няма проблем да създадете такава. А ако тя или тематиката и се дублира, ние ще коригираме нещата. Това, че ние (модераторите) имаме права да се намесваме и променяме неща от форума, съвсем не означава, че само ние сме тези, които го създават. Напротив, всеки регистриран потребител може свободно да се изкаже и да участва наравно с всички останали в подържането на форума.

  9. #39
    Заслужил Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    225
    Пчеларски район
    Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от toko652003
    Като чета горе ми изписва заглавие''Всичко за пчелите'' а заглавието на темата липсва.Защо е така?
    Това не е тема, а раздел в който се пише всичко свързано с пчелите, незнам дали съм те разбрал правилно, поправиме ако си имал друго предвид.
    http://pchelarite.com Сайт за пчеларство, пчели, пчелари

    http://obiavitevi.com Публикувайте обявите си в раздел пчеларство http://obiavitevi.com/index.php?page...&sCategory=396

  10. #40
    Заслужил Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    281
    Преди се четеше с големи букви раздела вместо темата.
    Сега е наред.

 

 
Страница 4 от 60 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •