Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 37 от 60 ПърваПърва ... 27353637383947 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 361 до 370 от общо 599
  1. #361
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Totevski Виж публикацията
    Това с населеното място беше едно от най-добрите неща в профила, който се намира в ляво на всеки пост.
    Точно така и при положение, че поти всички го искаме не знам защо го премахнаха.

  2. #362
    Наблюдател
    Регистриран
    05.06.2014
    Мнения
    14
    Пчеларски район
    Варна
    +1 за района на пчеларстване
    Mateev, s3s3s3, borislav aleksandrov, ianev, mivanov and 7 others !!!!харесва!!! този постинг...
    Като място на интелигентни и образовани хора,дайте да поправим това
    Звучи като на Гармина-след едно километър завийте на ляво
    И още един проблем...без да искам съм натиснал че не харесвам даден пост,защо не мога да се откаж от това не харесване и примерно да съм неутрален или пък да цъкна харесвам...защото малко неловко,...сега съм цъкнал без да искам на някакъв пост,на който няма какво да не му се харесва и не мога да го поправя
    Този пост е редактиран от Мартин Илиев; 07.12.2014 в 22:38.

  3. #363
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Вънахте полето с населено място(пчеларският регион) - поздравления.
    "Харесвам", "Не харесвам" вече и те могат да се коригират/отменят, което също е много добре, но пък изчезна бутончето с падащо меню под брояча на мненията, който показваше колко са получените харесвания. Или то неможе да се съвмести с пчеларският регион, и трябва да е само едното?!?

  4. #364
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Да ви питам само дали си мислите , че пиша , за да ме харесвате? От място за приятелско споделяне на опит между хора с общи интереси на какво го превърнахте, форума? Ако нямате какво да споделите по основната тема на форума-пчелите, ограничете се с четене.То като чета напоследък никой не се интересува от мнението на другия , а си търсите кусури.А сега се организирайте и на групички и се "харесвайте" или "не харесвайте", та да ви чиня сеира на акъла дето го имате.Изписахте целия форум с "обединение на пчеларите" , а се чудите как да се разединявате.Какво сте се захаресвали, като че ще се взимате.А сега не ме харесайте, а аз ще взема да си ... ,разплета фланелата.Да не напиша от благоприличие израза който ми идва на пръстите.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  5. #365
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Да ви питам само дали си мислите , че пиша , за да ме харесвате? От място за приятелско споделяне на опит между хора с общи интереси на какво го превърнахте, форума? Ако нямате какво да споделите по основната тема на форума-пчелите, ограничете се с четене.То като чета напоследък никой не се интересува от мнението на другия , а си търсите кусури.А сега се организирайте и на групички и се "харесвайте" или "не харесвайте", та да ви чиня сеира на акъла дето го имате.Изписахте целия форум с "обединение на пчеларите" , а се чудите как да се разединявате.Какво сте се захаресвали, като че ще се взимате.А сега не ме харесайте, а аз ще взема да си ... ,разплета фланелата.Да не напиша от благоприличие израза който ми идва на пръстите.
    Имало едно време три приятелки.
    Първата се омъжила по любов, но постоянно не й стигали парите и луксозния живот.
    Втората се омъжила по сметка, но вечно й липсвали внимание и романтични чувства.
    Третата въобще не се омъжила и тайно завиждала на другите две.
    Каква е поуката? Няма поука! И угодия няма..
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  6. #366
    Автор
    Регистриран
    08.01.2014
    Мнения
    173
    Пчеларски район
    област Плевен
    Зуница е прав, с "Харесвам" и "Не харесвам" и според мен не е добър вариянт. Трябва да има само бутон "Харесвам".
    Който не харесва нека напише отговор, да критикува, да каже какво не харесва. Така от своя страна и неговото мнение (критика) може да бъде харесано!
    Т.е. ще стане така както каза Петър Бонев, като критикуваш, изложи си аргументите и дай алтернатива!!! Това ще направи форума информативен, а не място където да се обособяват групички и да водят форумни войни за гласове "Харесвам" и "Не харесвам".

  7. #367
    Заслужил Автор
    Регистриран
    25.06.2013
    Мнения
    349
    Пчеларски район
    Брезник
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Да ви питам само дали си мислите , че пиша , за да ме харесвате? От място за приятелско споделяне на опит между хора с общи интереси на какво го превърнахте, форума? Ако нямате какво да споделите по основната тема на форума-пчелите, ограничете се с четене.То като чета напоследък никой не се интересува от мнението на другия , а си търсите кусури.А сега се организирайте и на групички и се "харесвайте" или "не харесвайте", та да ви чиня сеира на акъла дето го имате.Изписахте целия форум с "обединение на пчеларите" , а се чудите как да се разединявате.Какво сте се захаресвали, като че ще се взимате.А сега не ме харесайте, а аз ще взема да си ... ,разплета фланелата.Да не напиша от благоприличие израза който ми идва на пръстите.
    По принцип за групичките си прав,но така е на всякъде,в живота ,в кръчмата,в всяко едно общество.Когато се съберат хора които ги свързват общи интереси тръгва приказка,обмяна на опит,ДАВАНЕ на ъкъл и тн.и хоп сформирали се групички.Тук по форумите разликата е ,че не сме един срещу друг и това харесвам-не хасвам донякъде показва реакцията отсреща.Например обсъждаме тема ,повече от ясно е че щом върви приказка и двамата ни интересува темата,но точно с пост номер 5 не съм съгласен и не го харесвам,което в никакъв случай не ни прави "врагове"

  8. #368
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Аз си ги превеждам така: харесвам- да аз мисля по същия начин и подкрепям съотвеното мнение.Не харесвам-моето виждане не съвпада с изложеното.И нали не е задължитлно ,отбелязването.

  9. #369
    По принцип и така е добре, показва кой потребители са харесали дадения коментар но ще е добре под профила или под името на дадения колега да изписва кой колко харесвания или отрицания е събрал. Не че това е някакво мерило кой колко е бил полезен но все пак може да породи размисли в дадения колега дали да се довери на казаното
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  10. #370
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Ограничението за размера на качените файлове е 10МБ.
    Може ли да се направи 15-20МБ ?
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

 

 
Страница 37 от 60 ПърваПърва ... 27353637383947 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •