Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 13 от 60 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 121 до 130 от общо 599
  1. #121
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Когато се пишат мнения е логично да се прегледат преди да се изпратят.Затова е и определено това време,за да се коригира,ако е допусната грешка.А причината да де въведе такава опция е точно тази
    Цитат Първоначално публикувано от Boro
    после да си делнеш мненията.По този начин всички останали остават във въздуха все едно някой сам си е говорил с шапката. Губи се нишката, пределно ясно ми е.
    И какво значи " да си променям мнението"?То е едно и се излага с или без правописна грешка.

  2. #122
    Заслужил Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    225
    Пчеларски район
    Ловеч
    Времето за корекция е увеличено на 60 минути.
    http://pchelarite.com Сайт за пчеларство, пчели, пчелари

    http://obiavitevi.com Публикувайте обявите си в раздел пчеларство http://obiavitevi.com/index.php?page...&sCategory=396

  3. #123
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Моето мнение е, че това е едно много разумно и правилно решение - 1 час е съвсем достатъчен да бъде коригирано едно мнение. В никой случай не мога да се съглася с мнението на колегата Боро за корекция или премахване на пуснат вече пост според настроението на неговия автор. Достатъчно много теми излязоха от съдържанието си, или съвсем не може да се проследи дискусията точно поради тази причина. А що се касае за цензура - съдържанието на тази дума е съвсем различно от това, което колегата дефинира!

  4. #124
    Цитат Първоначално публикувано от Boro
    Аз не говоря за примери когато е воден определен диспут, а после да си делнеш мненията.По този начин всички останали остават във въздуха все едно някой сам си е говорил с шапката. Губи се нишката, пределно ясно ми е.
    Да обаче, точно заради това е въведено това ограничение. Мисля че, 5 минути бяха напълно достатъчни, ако си допуснал грешка да я поправиш. При всички други случаи, винаги може да пуснеш едно ЛС на мод или админ, и те ще коригират това за което си им писал.

    Целта не е да има цензура(макар тази дума да има съвсем друго значение), а да не може всеки, като го стегне шапката и да обезсмисли думите на останалите.

    Като бивш модератор на друг форум, съм сигурен, че много добре разбираш защо го правим.

  5. #125
    Потребител
    Регистриран
    14.04.2011
    Мнения
    86
    Пчеларски район
    с.Вълчитрън, общ. Порд
    Който не умее да вникне между редовете цитира само това което му е угодно, подобно на дявола евангелието. Никъде не съм написал, че ще си трия мнението, явно говорим на различни езици и не виждайки смисъла да се боря с вятърни мелници пиша последния си пост в този форум.

    Цитат Първоначално публикувано от buci59
    И какво значи " да си променям мнението"?То е едно и се излага с или без правописна грешка.
    Какво значи ли? Ами горе в дясно над всяко мнение има бутон с ножиците “поправи или изтрий”, по други форуми е "Edit/Delete", преведено "редактирам/изтривам". След като е заложен подобен бутон в инфокутията, значи имам това право. Ти обаче ми го отнемаш. И защо изобщо трябва да пиша на модератор, след като и аз самият мога да си го поправя? И кое е едно, мнението ли? Сега пък и ограничения започнахме да слагаме.
    Какво е цензура? Ами пишейки във форума ние водим кореспонденция, а когато ти ми упражняваш контрол върху нея въпреки че аз не съм нарушил нито една точка от правилата на същия, ето това е цензура. Имам регистрации в десетки форуми на различни тематики, но за пръв път се сблъсквам с подобен абсурд. Вместо да се поразровите в администраторския панел и да се вслушате в съветите на потребителите вие слагате някакви рейтинги все едно се конкурираме един с друг. Всеки нормален колега може да отсее смислено мнение или съвет от плявата. Отделно никой не си направи труда да качи нови актуални емотикони, както и тагове към видеообмена. Никой не си направи труда да отвори директория за директно качване на снимки във форума. Нямало такава опция дрън, дрън. На Динко форума е версия 2004 г и има, този да няма. Поставен е някакъв линк за качване, 90 % от които остават с размери колкото на аватар. На човек ще му е нужна лупа за да ги разгледа в детайли. Продължавайте по същия начин, гонете потребителите и няма да е далече времето когато ще останете една шепа хора за да си четете само обяви от производители и търговци.

    Еdit: Ще продължавам да качвам филми в торентите, линковете ще поставям в другия форум, който има желание може да ги пейства и тук. Не претендирам нито за авторски права, нито пък да ме цитират като източник. Поредния някакъв абсурд.
    Юри, щях да се учудя ако не беше взел отношение по въпроса

  6. #126
    Заслужил Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    248
    Не се въздържам вече,и недоумявам защо някой колеги та макар и модове и админи имат нещо против това което казва Боро? Колеги мислете, той е прав и аз съм на същото мнение като него!! Като допусна правописна грешка и да си гледам часовника така ли....??? Да бе да, ние копнеехме да живеем в демократична страна ама нейсе!

  7. #127
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Колеги относно снимките ако кликнете върху снимката тя става голяма и чудесна за гледане.Преди няколко дни се регистрирах и във форума НаправиСам.бг. Докато тук не съм имал проблем с качването на снимки там снимка с размер над 1мб не успях да кача, или пък е сложно за мен.Във форума на Динко имах същия проблем и първо ги качвах в Снимка бг. и от там във форума, това ме дразнеше много.Относно реда в един форум и съществуването на някакви правила не виждам нищо лошо.Във НаправиСам както и др. форуми всеки въпрос или пост се превръщат в отделна тема стояща с години без да има мнения по тях. Трупат се страници с теми губещи своята актуалност и става една каша объркваща новорегистрираните.Едва ли е необходимо да има сходни теми с еднакво съдържание.Според мен не.За това си и харесвам форума и следвам правилата му и ама въобще не се сърдя ако мое мнение е преместено или изтрито.Така че и вие не се сърдете и продължавайте да участвате активно, защото сте необходими.Желая ви успехи.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  8. #128
    Станко,приятелю,ти си най-дипломатичния човек,когото познавам!Поздравявам те!

  9. #129
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Отскоро съм в този форум, но в други съм от години. Опитът ми показва едно - най-важен е добрият тон. Ако няма дрязги, обиди и скандали, няма да има изтрити или баннати потребители и никой няма да иска да си трие мненията от преди месец или година. Разбира се трябва да има и здрава модераторска ръка, за да няма разводняване и голословие и изцепките да се убиват още в зародиш.
    П.С. Горе-долу същото написах в един друг форум (пак пчеларски) и като добавих, че форма е разхвърлян и трудно се чете........ и ми изтриха профила...ха-хаааа а вие ми говорите за цензура тука...

  10. #130
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Колеги,Приятели!Не исках да взимам отношение,защото нещата са ясни и не е нужен коментар,и нямаше да го направя,но Вие сте длъжни да знаете.
    Когато създадохме форума,искахме да съберем хора и да направим едно съобщество ,където да общуваме,споделяме и решаваме проблеми свързани с пчелитe.И го направихме.За толкова кратко време сме вече над 1500 човека,и то за по-малко от година и половина.Знаехме,че нещата ще стават бавно,ще има много проблеми,че ще ни е нужна и Вашата помощ.Знаехме обаче, че ще има и недоволни,хора,които ще имат претенциите за различни неща,знаехме,че ще има и такива,които ще дойдат тук с една цел-да рушат.И както на всякъде,и тук въведохме правила.За краткото време,в което сме заедно ние нямаме претенциите,че сме най-добрите,но се борим да станем такива,имаме основание обаче да кажем,че сме най-отворените към потребителите си,защото всички Ваши предложения ги коментираме и решенията ги вземаме в екип и Ви информираме за тях.За разлика от други споменати форуми,където дори няма и правила за писане да не говорим за права на потребителите.Колеги,участ вам и в други форуми,и навсякъде правилата са различни и без значение дали на мен ми харесват или не,аз се ръководя от тях,защото са правила и така са решили хората,които ги създават,и ако на мен това не ми харесва,просто ще избера мястото,където ми допада,но с това правилата няма да се променят на старото място.Същото е и тук.Всички Вие,които които смятате,че тук намирате атмосфера и нужното за вас,останете и пишете,питайте,отговаряйте и се чувствайте като сред приятели.Тези от Вас,които мислят,че не им е тук мястото и е излишно да си губят времето да отидат на друго место и дано там намерят изява.Никого не спираме,както да дойде при нас,така и да ни напусне.Избора е личен.Желаем успех на всички.

 

 
Страница 13 от 60 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •