Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 12 от 60 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 111 до 120 от общо 599
  1. #111
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Цитат Първоначално публикувано от Nic 59
    Никъв рейтинг не може да ни спаси от самите нас. Може да рейтингуваш съдържателно мнение защото си доволен, но можеш и да дръпнеш другарчето си в катрана, то за това казват че рогатите не слагат охрана край казаните на Българите.
    ... Бранша се тресе от интриги и далавери та останахме да "оправяме" начинаещите като мен. Не ми трябва рейтинг, нивото до което искам да стигна зависи от мен, трябват ми условия да стигна там докъдето мога.
    Прав си. Твоето мнение е по важно. Вие трябва сами да решите дали искате подобно нещо или не.


    Относно това за търговците - идеята ми беше това да е по-скоро като анкета - всеки който е пазарувал да си даде мнението за съответния търговец. Недоволни винаги ще има, но е важно да се види кои са в повече.

    И едно последно нещо:
    Как могат да изпъкнат и да са на почит и уважение професионалистите във чуждоезичните форуми и то без рейтиговане /горките колко са назадничави/а тук не?

    А ти знаеш ли тук кои са?, щото аз не се сещам за един.
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  2. #112
    Nic 59
    Guest
    Как могат да изпъкнат и да са на почит и уважение професионалистите във чуждоезичните форуми и то без рейтиговане /горките колко са назадничави/а тук не?

    А ти знаеш ли тук кои са?, щото аз не се сещам за един.
    За мен професионалния форум е второто ниво. Първото е браншовите структори, национални и регионални. Когато там професионализма,/ във пълния смисъл на думата/ стане водещ и тук ще има такива личности. Желанието тук да има по други взаимоотношения е блян, химера.

  3. #113
    Заслужил Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    225
    Пчеларски район
    Ловеч
    Вече можете да давате репутация, както и да оставите коментар към нея.
    Даването на коментар не е задължително.Ако искате да гласувате + или - просто кликнете в/у квадрадчето намиращо се в карето на профила и след това ИЗПРАТИ.Ако искате да напишете и коментар го направете и оценявания ще може да си го прочете.На главната страница най-горе има нова секция-КОМЕНТАРИ ЗА ВАШАТА РЕПУТАЦИЯ.Точно там,всеки може да прочете коментара ако е направен такъв за него.
    http://pchelarite.com Сайт за пчеларство, пчели, пчелари

    http://obiavitevi.com Публикувайте обявите си в раздел пчеларство http://obiavitevi.com/index.php?page...&sCategory=396

  4. #114
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Спорната тема е изтрита.За да не се трупа спам,постовете по-нагоре,касаещи мнения по вече изтритата тема са премахнати.

  5. #115
    Потребител
    Регистриран
    14.04.2011
    Мнения
    86
    Пчеларски район
    с.Вълчитрън, общ. Порд
    Какви са тия глупости да не мога да си променя мнението, цензура ли е що ли, или някой го заключи?
    При опит да вляза в същото за да си поправя правописна грешка ми изписва:
    Имате право да променяте мнението си само в първите 5 минути от момента, в който е било пуснато.

    Кликнете тук за да видите съобщението си

    Кликнете тук за да се върнете във форума
    Хайде да обърнем внимание на нещата за които хората вече ни направиха забележка и да не се правим на по-големи от Папата. Топлата вода отдавна е открита господин администратор.

  6. #116
    Потребител
    Регистриран
    14.04.2011
    Мнения
    86
    Пчеларски район
    с.Вълчитрън, общ. Порд
    Ето за това говорим

  7. #117
    Nic 59
    Guest
    Не е толкова лошо да не можеш да коригираш мнение след определено време. Това е и целта да сме по отговорни при даване на мнения.

  8. #118
    Потребител
    Регистриран
    14.04.2011
    Мнения
    86
    Пчеларски район
    с.Вълчитрън, общ. Порд
    Няма такова животно или ако го има се нарича цензура. Аз не говоря за примери когато е воден определен диспут, а после да си делнеш мненията.По този начин всички останали остават във въздуха все едно някой сам си е говорил с шапката. Губи се нишката, пределно ясно ми е. Но това би трябвало да стане след нарушение на някое от правилата, както и след евентуално предупреждение от администратор. Тук нито едното, нито другото. Времето на тоталитаризма отдавна отмина, живеем в свободна страна и ако не обръщаме внимание на съветите ще си останем подобно на един друг форум сам самички за да си модерираме спомените.

  9. #119
    Nic 59
    Guest
    Цензура е когато не може да се говори или пише по определени теми, събития и т.н. Тук цензура няма. Ако толкова искаш да изтриеш мнение помоли Модератора.

  10. #120
    Потребител
    Регистриран
    14.04.2011
    Мнения
    86
    Пчеларски район
    с.Вълчитрън, общ. Порд
    Изобщо никого няма да моля. Явно не четеш внимателно, къде съм споменал за триене на мнение? Мое право си е това дали да си променям мнението или да го оставя в последния му вид, но някой ме е лишил от него. Какви са тия 5 минути, аз да не живея във форума. Влизам когато мога и пиша когато мога. Нито съм на състезание за да гледам секундарника, нито пък съм на изпит че да ми прибират листа.

 

 
Страница 12 от 60 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •