Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 10 от 60 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 91 до 100 от общо 599
  1. #91
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Буци , питам те като Администратор на форума - докога ще съществува екстрата щом на някой форумец му се навири .... адреналина и да си изтрива мненията как си му е кеф ? И репликите по изтритите мнения да остават в безтегловност ? И даже да стигаме до вчерашната случка завършила с призива на авторитетен форумец - " Стига сте се заяждали " ? Сега да почвам да се обяснявам ли ? Или да се оправдавам ? Или да си почвам мненията да ги коригирам едно по едно ? Или направо да трия че е най-лесно ?
    И още - кога ще заковете обявите на пловдивската фирма там където им е мястото ? Ако не сте забелязали от месец и половина освен че нарушават т.10 от Основните правила на форума те ни изнасят и лекция по маркетинг . А утре някой като почне да ни продава гръцки мед / ако вече не е започнал / ние сигурно пак ще му обясняваме какъв е БГ стандарта , вместо да го заковем там където му е мястото ?

  2. #92
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov
    Буци , питам те като Администратор на форума - докога ще съществува екстрата щом на някой форумец му се навири .... адреналина и да си изтрива мненията как си му е кеф?
    Твърдо против съм това да се прави,но мненията са си индивидуални,и всеки има правото да ги коригира,,след като по тях вече е дебатирано.За съжаление,форума няма такава опция,която да отнема възможността на потребител да си коригира мнението след направени дебати по него.Въпрос на коректност е това да не се прави, колкото и да е " навирен адреналина " на някой.

  3. #93
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Ще помоля модераторите да възстановят Gojito. Това, че на моменти е малко по-рязък го отдавам на младостта му.

  4. #94
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov
    Буци , питам те като Администратор на форума - докога ще съществува екстрата щом на някой форумец му се навири .... адреналина и да си изтрива мненията как си му е кеф ? ...
    ?
    Във връзка с горното и с въпрос на администратора на форума мога за себе си да кажа само това :

    Иване,
    съжалявам за неприятностите които ти причиних, без вина виновен да отговаряш, но ми беше показано от другите съфорумци, че не допринасям за повдигане нивото на форума, реших че повече няма да подвеждам другите ползватели с некомпетентни мнения. И за да няма подведени ги махнах. И без това всичко го има вече написано.

    Между другото, докато ги махах осъзнах, че наистина две трети поне са H2O или с други думи - разредител.
    Дори си мислех че не е лошо да се препоръча на всички да минат и да поизстискат водата от мненията си.

    Форума ми харесва и искам да продължа да съм част от него, но за (поне) известно време - само четяща част.

    Поздрави на всички форумци.

  5. #95
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Лично на мен проблеми не си ми създавал,не зная защо си останал с това впечатление.Включвай се и пиши,когато ти е удобно,затова се нарича форум-да изразяваме мнения,впечатления,без да се опитваме да ги налагаме.Всеки има право на това,нали?Неприятното се получава,когато някой си изтрие мнението,както го отбеляза по-горе колегата,след това всичко става несвързано,неясно и безсмислено.

  6. #96
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Цитат Първоначално публикувано от valyo
    Форума ми харесва и искам да продължа да съм част от него, но за (поне) известно време - само четяща част.
    Поздрави на всички форумци.
    Вальо не трябва да го правиш.Във всяко мнение има някаква полза.
    Не оставяй да те ръководят емоции.Продължи да си даваш мнението и бъди част от пишещите.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  7. #97
    Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    132
    Аз също се застъпвам за Гожито. Той е с нас от доста време и не смятам, че някои навици на писане, са достатъчна причина да бъде нагрубен някой колега. Дори предлагам, на модераторите, да преразгледат първото правило за потребители и да отпадне частта за заместените ч и ш. Тук все пак са събрани пчелари, а не филолози.
    Тодор Тодоров

  8. #98
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Колеги,форумите си имат правила за писане,създадени от администраторите.Нашият също.Не може без правила,иначе става анархия.И всички трябва да ги спазваме,без значение кой от кога е тук и с какъв авторитет се ползва.
    По конкретния случай мисля,че много шум се вдига за нищо.Без да се впускам в подробности,трябва ли да казвам,че след колегиалната ми забележка към него,ми беше отговорено,че "както си искам така ще пиша,вие ли сте тези дето ще ми казвате какво да правя",както и "не ми трябва вашият тъп и загубен форум и не желая да бъда в него".Ето,това го казва човек,който е от доста време при нас,ентусиазиран,знае какво трябва да се прави но не желае.Избора си беше негов и той го направи.Администраторите и модераторите са в правото си да взимат решения,касаещи добрата атмосфера във форума.Преди регистрация,всеки се подписва,че е съгласен с Условия за регистрация.Избора да се регистрирате отново е личен а не задължителен.Щом като сме тук ще спазваме правилата,всички без изключения.Въпроса е приключен.

  9. #99
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Лоши, добри - законите и правилата трябва да се спазват, още повече, че всеки от нас още при регистрацията е декларирал това.
    А относно колегата - той е само на 23 години! Това обаче не може да оправдае невъзпитанато му ,грубо и арогантно държане и поведението му спрямо колеги, които са на възрастта на баща му. Аз обаче си направих труда да разгледам всичките му 25(двадесет и пет) мнения във форума! От тях само в ЕДНО имаше написано нещо по същество по темата "Центрофуги" - коментираше се за тези на "Лизон". Всички други са заядливи, преднамерено подигравателни и груби.Имах "честта" да бъда потребител и в друга социална мрежа с него - в един публичен чат! Съжалявам, че не мога да цитирам точно думите и да опиша поведението му там. Това, което цитира администратора е направо музика за ушите ви. Не може насила да социализираме и интегрираме хора, които въобще не си правят труда за това. Насила хубост не става! Жалкото е, че са толкова млади!

  10. #100
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Аз мисля, че едва ли представлява трудност на някого да спазва правилата и реда създадени във форума приятели.Аз като потребител съм твърдо за спазването на правилата.Форума не е място да си показваме недостатъците на характера.Призовавам за повече самодисциплина и толерантност от всички.Дано съм разбран правилно приятели.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

 

 
Страница 10 от 60 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •