Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    11.10.2010
    Мнения
    16

    ТЕЛ ЗА РАМКИ-ИНОКС

    Колеги, дали е възможно да се намери иноксова тел 0.4 мм диаметър, с цена около 15 лв за килограм. Става въпрос по принцип ( в момента имам достатъчно количество покалаена), и евентуално за закупуване на около 1 кг.

  2. #2
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Тя, не е ли твърда?
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  3. #3
    Автор
    Регистриран
    09.01.2011
    Мнения
    146
    Колега,
    Не не е твърда, даже е много хубава, но е доста по-скъпа от другата. Успех.
    Вдъхновяват ме позитивните хора от които съм заобиколен.

  4. #4
    ANIBAL
    Guest
    На тая цена, никога няма да намериш ,колега.Смешна е.Качеството се плаща.Иначе, Инокс има бол.И навсякъде.Аз от Плевен си купих галванизирана ,не покалаена.Мисля ,че си струваше парите---20 лв.за два кг.

  5. #5
    Потребител
    Регистриран
    14.02.2011
    Мнения
    61
    Цитат Първоначално публикувано от kosta zhelev
    На тая цена, никога няма да намериш ,колега.Смешна е.Качеството се плаща.Иначе, Инокс има бол.И навсякъде.Аз от Плевен си купих галванизирана ,не покалаена.Мисля ,че си струваше парите---20 лв.за два кг.
    Какво ще да рече галванизирана тел ???Аз си взех от плевен 2кг грацка по 16лв.топчето.

  6. #6
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    252
    Цитат Първоначално публикувано от Б.Медаров
    Цитат Първоначално публикувано от kosta zhelev
    На тая цена, никога няма да намериш ,колега.Смешна е.Качеството се плаща.Иначе, Инокс има бол.И навсякъде.Аз от Плевен си купих галванизирана ,не покалаена.Мисля ,че си струваше парите---20 лв.за два кг.
    Какво ще да рече галванизирана тел ???Аз си взех от плевен 2кг грацка по 16лв.топчето.

    Ще рече поцинкована !
    Невсичко с две бузи е лице !

  7. #7
    ANIBAL
    Guest
    Не мисля,че е поцинкована.Ще рече ,да се покрие с благороден метал чрез електролиза.И, ако това не знаеш какво е,моля да се обърнеш към Гугъл.

    По-скоро е никелирана.Никела е елемент, който влиза в състава на Инокса.Тук ,обаче е само покритие.

  8. #8
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    867
    Аз пък си купих тел-инокс от Лега по около 45-50 лв/кг. Много е добра. Дори при бракуването на рамките, телта е като нова. Качеството си има цена. А от икономии, никой не е забогатял.

  9. #9
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Тази гръцката е хубава. Покритието не знам какво е, но е добро.До миналата година работих сам с нея. Инокса си е инокс. Но и цената си му е добра.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •