Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 5 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 46
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    06.05.2011
    Мнения
    7

    КОЙ С КОЛКО КОШЕРА ПЧЕЛАРСТВА

    Хайде колеги всеки да каже колко кошера с пчелни семейства има почвам аз и се записвам с 130 бр. живи здрави и работещи wink;

  2. #2
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    131 броя

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    Е, ще си мерим ли и нещо друго...

  4. #4
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    На мен ми заприлича на наддаване... та затова...

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    14
    елементарно е в профила си напищете броя и модела
    lz2iry 30 бр ЛР

  6. #6
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2011
    Мнения
    201
    Аз имам 110 -10рамкови ДБ кошера и 40стари 12 рамкови ДБ кошера.Според мен колегата е прав трябва да си знаем кой колко кошера има и кой е любител и кой професоналист.

  7. #7
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Цитат Първоначално публикувано от Lazrov
    кой е любител и кой професоналист.
    :D колега нека не се изсилваме - много добре си се знаеме всите колко сме "професионалисти" (IMHO) :D
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  8. #8
    Забранен
    Регистриран
    11.03.2011
    Мнения
    350
    Бройката на кошерите не може да даде гаранция кой колко е професионалист. Тук има много фактори които да влияят за това да се разбере аджеба кой колко е професионалист или не.

  9. #9
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2011
    Мнения
    201
    Колеги за мен професиналист е пчелар който пчеларства с над 100 кошера,а тука некой дето има 5 кошера и всеки ден ръчка в тях да ми дава акъл ,за нешто дето е открито преди 50-60г.,а той сега го е открил-е мерси.
    ЩОМ НЯКОЙ Е СТИГНАЛ ДОТАМ, ЧЕ ДА ОТГЛЕЖДА ОТ 100 И НАГОРЕ КОШЕРИ ЗНАЧИ Е ДОБЪР ПЧЕЛАР И ПРОФЕСИОНАЛИСТ.ДА НЕ МИ СЕ СЪРДЯТ КОЛЕГИТЕ С ПО-МАЛКО КОШЕРИ,НО РЕАЛНО Е ТАКА.

  10. #10
    Забранен
    Регистриран
    11.03.2011
    Мнения
    350
    Цитат Първоначално публикувано от Lazrov
    Колеги за мен професиналист е пчелар който пчеларства с над 100 кошера,а тука некой дето има 5 кошера и всеки ден ръчка в тях да ми дава акъл ,за нешто дето е открито преди 50-60г.,а той сега го е открил-е мерси.
    ЩОМ НЯКОЙ Е СТИГНАЛ ДОТАМ, ЧЕ ДА ОТГЛЕЖДА ОТ 100 И НАГОРЕ КОШЕРИ ЗНАЧИ Е ДОБЪР ПЧЕЛАР И ПРОФЕСИОНАЛИСТ.ДА НЕ МИ СЕ СЪРДЯТ КОЛЕГИТЕ С ПО-МАЛКО КОШЕРИ,НО РЕАЛНО Е ТАКА.
    Колега Lazrov, по сегашните програми дори и човек който и хал хабер си няма може да си спретне едно пчелинче дори и с повече от 100 кошерчета и според твоите думи това ще е професионалист. Да. Повярвах на думите ти. А, че някой няма 100 кошера за да докаже, че е професионалист може да се дължи на куп причини. Аз никога няма да мога да направя 100 кошера - жалко - няма да стана професионалист. :D

 

 
Страница 1 от 5 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •