Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Отводки

  1. #1
    Почетен Автор
    Регистриран
    08.01.2012
    Мнения
    535
    Пчеларски район
    Ямбол

    Отводки

    Продават се 4 отводки на по 4 рамки ДБ. Когато видя, че младата майка е пронесла, тогава ще ги дам на кандидат купувача! 20 лв.рамката. Отводките съм ги правил с придаване на маточници.
    Телефон-0888002820 Мариан.

    ВНИМАНИЕ !!!

    Търговското предложение в тази обява е противозаконно. Ако се възползвате от него, вие ставате съучастници в нарушаването на:
    1. Данъчните закони на Република България (укривателството на данъци е сериозно криминално престъпление)
    2. Закона за пчеларството
    3. Закон за ветеринарномедицинската дейност
    4. Наредба 47 за производство и предлагане на пазара на елитни и племенни пчелни майки и отводки (рояци) и реда за водене на регистър

    Здравословния статус на пчелина на производителя и качеството на произведената продукция не се контролира от никого. Не се води зоотехническа документация и няма никаква проследяемост. За незаконните сделки няма никаква документация, което означава, че не можете да правите никакви рекламации. Закупуването на стоката се извършва изцяло на ваш собствен риск, а за нарушаването на законите на Република България носите неограничена отговорност, включително и наказателна такава.

    Администратор

  2. #2
    Почетен Автор
    Регистриран
    08.01.2012
    Мнения
    535
    Пчеларски район
    Ямбол
    Промоция 17 лв. рамката!
    Просто ще ми трябват нуклеусите(свършиха ми празните) затова намалям и цената!

  3. #3
    Почетен Автор
    Регистриран
    08.01.2012
    Мнения
    535
    Пчеларски район
    Ямбол
    Продават се вече и рояци.
    Цена по споразумение.

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от marianski Виж публикацията
    Промоция 17 лв. рамката!
    Просто ще ми трябват нуклеусите(свършиха ми празните) затова намалям и цената!


    Мариянски много е колега според мен тая цена.Нищо лично но при тая роева година 17лв без 1кг мед си е кужодерство от колега

  5. #5
    Почетен Автор
    Регистриран
    08.01.2012
    Мнения
    535
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Мариянски много е колега според мен тая цена.Нищо лично но при тая роева година 17лв без 1кг мед си е кужодерство от колега
    Ами хващайте рояци
    Навсякъде по обявите 20 лв. върви рамката! Затова 17лв. е съвсем нормална цена, а и тук имаме МЛАДА майка,която при правилно гледане и при паша може да даде един магазин мед тоест да си избиеш паричките.

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Мариянски много е колега според мен тая цена.Нищо лично но при тая роева година 17лв без 1кг мед си е кужодерство от колега
    То за изкупвачите, да им искаме 5 лв за кг сме живи кужодери, но повечето не мислим така. За мен важи правилото или подаряваш или си държиш цената.

  7. #7
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.01.2016
    Мнения
    338
    Пчеларски район
    Павликени
    20 лв е даже малка цена,отводките вървят по 120 лв 4 рамки дб с млада майка.вече продадох 20 на хора които са останали доволни от миналата година,ако е рекъл Господ ще извадят по един магазин мед и ще си избият парите още тази година

  8. #8
    Почетен Автор
    Регистриран
    08.01.2012
    Мнения
    535
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от дядо борю Виж публикацията
    20 лв е даже малка цена,отводките вървят по 120 лв 4 рамки дб с млада майка.вече продадох 20 на хора които са останали доволни от миналата година,ако е рекъл Господ ще извадят по един магазин мед и ще си избият парите още тази година
    Колегата по горе 80 лв. са му много ти 120лв. ги даваш
    Моето щом е "кожудерство" твоето значи е "живо дране" !

  9. #9
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Мариянски не съм искал да те обидя нещо.Извини ме ако съм те засегнал.

  10. #10
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от marianski Виж публикацията
    Продават се вече и рояци.
    Цена по споразумение.
    Тоя пост ме е заблудил разбрал съм,че 17лв е рамката на роя

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •