Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 11
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    27.02.2016
    Мнения
    8
    Пчеларски район
    Област Варна

    Търся колега от Варна и Региона за стаж.

    Здравейте, нов съм във форума и в пчеларството. От около 3 месеца чета усилено книги, форума и гледам различни видеа. Стажувам при един стар пчелар и не ме разбираите погрешно, но човека си знае методите от преди 30 години и си държи изцяло на тях. Искам да попитам дали има колега на който да му трябва помощ за през тази година. Не е необходимо да сте от Варна разбира се, пътуването си е за моя сметка. Единствено имам желание да посещавам пчелин чийто стопанин си разбира от занаята. Можете да ми пишете тук, както и на скайп - niko.nikolovm. Ако темата ми не е за този раздел моля модераторите да ме извинят.

  2. #2
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски
    Звънни на този телефон да говориш с колега който има нужда от помощник.Казвасе Боян 0888920556
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    27.02.2016
    Мнения
    8
    Пчеларски район
    Област Варна
    Удобно ли ще бъде да му звънна сега или да оставя за довечера?

  4. #4
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски
    Звъни когато можеш не се притеснявай.
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    27.02.2016
    Мнения
    8
    Пчеларски район
    Област Варна
    Обадих се. Говорихме. Малко далеч ми идва района, а на Боян му тряба човек който е безработен или поне работи на смени. Но беше доста отзивчив и обеща да ме свърже с добри пчелари който са на 5-6 км от моя район - Провадия. Благодаря колега.

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    27.02.2016
    Мнения
    8
    Пчеларски район
    Област Варна
    Миналата Събота и Неделя бях при Боян, както споменах далеч ми беше на около 55 км. в едната посока но нямах избор, мерака се оказа голям. Помагах на човека 2 дни и гледах да запомня всичко което прави... не съм искал пари за това въпреки, че той ми предложи. Ще ходя при него след празниците, за да му караме кошерите на акация.
    Отново ще питам ако има колеги които са ми по наблизо и имат нужда от помощ нека драснат едно съобщение или направо тук във форума.
    Благодаря на колегата Максим който се отзова миналата седмица !

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    стотина километра ако ти е 20-30 лв. и ако се разбирате с човека (нещо много важно) и ако ти предлага пари дори да си покриеш само транспортните разходи си заслужава докато си намериш пчелар по наблизо но ако човека е с много кошери можеш да видиш повече.

  8. #8
    Наблюдател
    Регистриран
    27.02.2016
    Мнения
    8
    Пчеларски район
    Област Варна
    Боян ме свърза с човек който е мн близко до мен, като район. Днес разговарях с него и тези дни като е свободен ще се видим. Ще го видя какво представлява като човек и ако ми допадне и естествено аз на него може да пробваме да видим какво ще излезе. Ако ли не и аз се замислих че при положение че се разбирам с Боян мога да ходя при него. Просто исках да имам някакви контакти тук до мен, защото като започна ако се наложи някой да хвърля по едно око ако объркам нещо, да има кой да се отзове. Весели Празници !

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    27.05.2016
    Мнения
    1
    Пчеларски район
    Област Варна
    Здравейте, аз също имам желание да помагам и да се уча от опитен пчелар от Варненско. Удобно ли е и аз да се свържа с Боян на посочения телефон, ако не евентуално да ме насочите към друг пчелар. Благодаря предварително :-)

  10. #10
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Е как пък не се намери някой мераклия ученик и за Бургас? Нестига че през ден вали, ами и ученици няма! Елате бе, няма страшно! Ако не станете пчелари поне ваксината да си получите!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •