Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    17.03.2016
    Мнения
    34
    Пчеларски район
    общ.Невестино

    Поръчка на Дадан Блат плодници 12ки

    Здравейте колеги. Моля ако можете да ме насочите към някой дърводелски цех , където могат да ми изработят Дадан Блатови корпуси 12ки на 33мм с перваз. Държа да са от сух материал разбира се и да са направени като хората. Желателно е да са разглобени за по-лесен транспорт. Интересува ме да е в района на София, Пловдив, Ст.Загора, Сливен , Ямбол.

    Благодаря Ви!

  2. #2
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    https://www.facebook.com/Ivo.Beekeeper?fref=ts Ей Това е твоя човек.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    И как си мислите, че като са разглобени и ще ги сглобите както трябва ? Просто ми е чудно. Ако са от елементи на ЛЕГО може и да ги сглобите идеално, но от дърво....съмнявам се.
    Пчеларството не е професия - Пчеларството е призвание.

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    17.03.2016
    Мнения
    34
    Пчеларски район
    общ.Невестино
    Благодаря колеги !

    Става , става със сглобяването. Дъната, таблите и капаците си ги правиме ние. Просто за корпуси си трябва работилница,материал, повечко машини,време.

  5. #5
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Vertex Виж публикацията
    Здравейте колеги. Моля ако можете да ме насочите към някой дърводелски цех , където могат да ми изработят Дадан Блатови корпуси 12ки на 33мм с перваз. Държа да са от сух материал разбира се и да са направени като хората. Желателно е да са разглобени за по-лесен транспорт. Интересува ме да е в района на София, Пловдив, Ст.Загора, Сливен , Ямбол.

    Благодаря Ви!
    Здравейте ! Само за корпуси ли става въпрос или и за магазини ? Материала е естествено сушен ,след това е вкаран в душегубка за дървояда .Изработка–перфектна .Ямбол .

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •