Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 26 от 27 ПърваПърва ... 1624252627 ПоследнаПоследна
Резултати от 251 до 260 от общо 264
  1. #251
    Наблюдател
    Регистриран
    15.01.2017
    Мнения
    9
    Пчеларски район
    Поп Кралево
    Здравейте колеги.Вчера пръскаха житото до гората където имам над сто кошера.Познайте какво стана.Акацията е на един два метра от житото.Днес на пчелина е пълна тишина все едно е януари.Летящата пчела вече я няма.Тази която е успяла да се върне е пред кошерите по земята

  2. #252
    Наблюдател
    Регистриран
    15.01.2017
    Мнения
    9
    Пчеларски район
    Поп Кралево
    Около мен при колегите е почти същото положението.Някои са засегнати по малко,а при други е пълна тишина като при мен

  3. #253
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Атанас Пенев Виж публикацията
    Здравейте колеги.Вчера пръскаха житото до гората където имам над сто кошера.Познайте какво стана.Акацията е на един два метра от житото.Днес на пчелина е пълна тишина все едно е януари.Летящата пчела вече я няма.Тази която е успяла да се върне е пред кошерите по земята
    По кое време на денонощието е извършено пръскането
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  4. #254
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Колега Пенев, ти затвори ли си пчелите?

  5. #255
    Наблюдател
    Регистриран
    15.01.2017
    Мнения
    9
    Пчеларски район
    Поп Кралево
    Пръскането беше обявено за периода 20.05 - 24.05 а беше направено на 19.05 . Аз видях че се пръска на отиване към пчелина около 10.30.Видях какво става при пчелите,върнах се и го спрях...... и така .Разбрахме се да пръскат само вечер.

  6. #256
    Наблюдател
    Регистриран
    15.01.2017
    Мнения
    9
    Пчеларски район
    Поп Кралево
    Утре се събираме всички засегнати колеги и ще я мислим.

  7. #257
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Атанас Пенев Виж публикацията
    Утре се събираме всички засегнати колеги и ще я мислим.
    Какво има да умувате. Подавате където е нужно жалба, следва комисия-процедура. Има и друг вариант, но... Хубаво е да сте на добра дума с арендаторите в съседство и да се разбирате. Да, има и идиоти, но с тях се действа другояче.

  8. #258
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Какво има да умувате. Подавате където е нужно жалба, следва комисия-процедура. Има и друг вариант, но... Хубаво е да сте на добра дума с арендаторите в съседство и да се разбирате. Да, има и идиоти, но с тях се действа другояче.
    А къде се подава жалбата? Питам, защото наистина не знам. С арендаторите сме на "добра дума" ама до там. Пръскат си когато искат, известяване никакво, изобщо.... все едно ни няма.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  9. #259
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    А къде се подава жалбата? Питам, защото наистина не знам. С арендаторите сме на "добра дума" ама до там. Пръскат си когато искат, известяване никакво, изобщо.... все едно ни няма.
    Е де. Ти назначаем ли си или избираем. Който и от двата вида да си, би следвало да знаеш, че е логично да се обърнеш към общината. Там има служител, който отговаря за това.

  10. #260
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Там има служител, който отговаря за това.
    Да хвърля жалбите в кошчето ли?

 

 
Страница 26 от 27 ПърваПърва ... 1624252627 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •