Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 23 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 221
  1. #11
    Заслужил Автор
    Регистриран
    09.12.2014
    Мнения
    292
    Пчеларски район
    Хасково
    Някой знае ли какво точно ще пръскат горите, ливадите, деретата или всичко?

  2. #12
    Заслужил Автор
    Регистриран
    09.12.2014
    Мнения
    292
    Пчеларски район
    Хасково
    Матеев и Аранис благодаря ви ! От общината ми бяха дали много оскъдна информация.

  3. #13
    Потребител
    Регистриран
    30.12.2013
    Мнения
    83
    Господ да опази пчелите това е инсектицид, ще има много загуби как се затварят пчели и като се пуснат още по лошо директно на отровата. Това вече си е икономическа война с тея умишлени зарази и то борба за пазари.

  4. #14
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    МЗХ наистина се притесняват за това пръскане и за тровенето на пчелите на пчеларите. Преди малко лично ми звъннаха и ме помолиха да уведомя колкото се може повече пчелари. Звънят и на другите организации.

    Та молбата ми е - ако живеете в някой от тези региони и сега четете това, много ви моля - вдигнете телефона си и предупредете всичките си приятели-пчелари. Направете го още сега. Така със сигурност ще спасите пчелите на хора, които не четат форума, и които няма кой друг да ги предупреди.

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Вие имате вече регистрация в системата www.bsms.bg . Ако имате база данни с мобилните номера на пчеларите (или на голяма част от тях), аз от своя страна ще направя всичко по моите възможности съобщенията да стигнат до тях. Това могат да направят и другите пчеларски организации.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #16
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Aко ти дам 500-600 телефона, би ли им изпратил безплатен SMS?

    Иначе аз сега си играя с E-Mail адресите на членовете на КБП и БПРА, но хората по принцип нямат навика често да си гледат пощенските кутии.

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Aко ти дам 500-600 телефона, би ли им изпратил безплатен SMS?

    Иначе аз сега си играя с E-Mail адресите на членовете на КБП и БПРА, но хората по принцип нямат навика често да си гледат пощенските кутии.
    Ако бях член на КБП или БПРА - да. Но тъй като вие не щете "търговци в храма", а аз съм такъв, цената на пакет от 500 SMS-a е 46лв.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #18
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Все някой трябва да се жертва, а за мене напоследък това стана ежедневие. Напиши ми на ЛС E-Mail адреса си, за да ти пратя файл с телефонните номера. Парите ще ти ги дам по начин, който ти сам избереш (на ръка, с банков превод или каквото там друго измислиш).

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Мейла ми е общодостъпен от сайта: office.tsc1ltd@gmail.com
    Дай номерата в екселски файл и текст на латиница до 150 знака. А за парите се пошегувах, за да видя реакцията. Ще почерпите като се съберем някой хубав ден.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  10. #20
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Изпратих ти около 570 телефонни номера на мейл info@bsms.bg. Сега ще ти го пратя и на другия мейл. С молба да ги изпратиш още тази вечер. За плащането няма проблеми - ще си платя колкото трябва.

    Текста, който го измислих набързо, е следния:

    Уважаеми колеги пчелари,
    В събота и в неделя ще се пръска с репеленти в различните общини на областите Хасково, Стара Загора и Пловдив. С молба да предупредите всички ваши колеги-пчелари от тези области. За повече информация вижте http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=3039&page=2
    КБП


    Ако измислите нещо по-добро - кажете, но да е бързо, че пращането на SMS-те трябва да стане тази вечер.

 

 
Страница 2 от 23 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •