Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.01.2014
    Мнения
    602
    Пчеларски район
    с.Кривина, София-град

    Може ли да се увеличи броя на "Последните 5 нови теми"

    Здравейте,
    на началната страница тези последни 5 нови теми има ли възможност да са примерно не 5, а 10?
    Лично аз редовно следя там кои са новите теми, но примерно ако за 2-3 дни не влизам във форума и новите теми се превъртат и съптветно изпускам някоя друга.
    Предварително благодаря!
    При пчелите има мед, защото има ред!

  2. #2
    Автор
    Регистриран
    05.09.2012
    Мнения
    101
    Пчеларски район
    Ловеч
    Горе, в ляво, под Форум, има линк "Нови мнения". От там ще следиш новите теми, дори да са 30 или 40.

  3. #3
    То 99% от новите теми са напълно излишни. Това са неща дъвкани и предъвквани с годините, ама кой да чете.

  4. #4
    Автор
    Регистриран
    05.12.2013
    Мнения
    100
    Пчеларски район
    Стара Загора
    Аз, понеже съм любознателен, реших да изчета всички теми във форума. Отне ми около година, като някои теми съм чел по два пъти. Заслужава си определено, но да четеш 5 страници с постове за да откриеш 2-3 смислени от тях... Много плява има, много. В последствие прочетох още веднъж целия форум и ми се изясниха разни неща, после се опитах да намеря други но не успях. Абе тегава работа си е. А и това бе преди няколко години, сега темите са двойно повече а мненията сигурно десеторно Понякога е по лесно да попиташ вместо да се ровиш три дни ;0

  5. #5
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.01.2014
    Мнения
    602
    Пчеларски район
    с.Кривина, София-град
    Цитат Първоначално публикувано от Драгошинов Виж публикацията
    Горе, в ляво, под Форум, има линк "Нови мнения". От там ще следиш новите теми, дори да са 30 или 40.

    Става и от там, но е по-неудобно.
    При пчелите има мед, защото има ред!

  6. #6
    Цитат Първоначално публикувано от roxterox Виж публикацията
    Аз, понеже съм любознателен, реших да изчета всички теми във форума. Отне ми около година, като някои теми съм чел по два пъти. Заслужава си определено, но да четеш 5 страници с постове за да откриеш 2-3 смислени от тях... Много плява има, много. В последствие прочетох още веднъж целия форум и ми се изясниха разни неща, после се опитах да намеря други но не успях. Абе тегава работа си е. А и това бе преди няколко години, сега темите са двойно повече а мненията сигурно десеторно Понякога е по лесно да попиташ вместо да се ровиш три дни ;0
    Прав си. Някога идеята беше друга.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •