Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 126 ПърваПърва 12341252102 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 1258
  1. #11
    Автор
    Регистриран
    09.01.2011
    Мнения
    146
    Heavy Metal & Rock.
    Вдъхновяват ме позитивните хора от които съм заобиколен.

  2. #12
    ANIBAL
    Guest
    Хубавата музика има различен облик!
    Не мога да се вместя в кратко изречение.

  3. #13
    Забранен
    Регистриран
    11.03.2011
    Мнения
    350
    Цитат Първоначално публикувано от kosta zhelev
    Хубавата музика има различен облик!
    Не мога да се вместя в кратко изречение.
    Опитай - не е сложно. :D

  4. #14
    Заслужил Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    248
    Ееееееее,старата любов ръжда не хваща!!

  5. #15
    Цитат Първоначално публикувано от ivandespotov
    Ееееееее,старата любов ръжда не хваща!!
    Само да не ми отваря работа.

  6. #16
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.11.2010
    Мнения
    220
    Deep Purple,black sabbath,pantera,sepultura,dog eat dog,range againts the mashine и много други от тоя род.

  7. #17
    Наблюдател
    Регистриран
    27.02.2011
    Мнения
    8
    Любими: DEF LEPPARD, MR.BIG, WHITESNAKE, IRON MAIDEN,BON JOVI,CHICAGO.

  8. #18
    Наблюдател
    Регистриран
    23.02.2011
    Мнения
    4
    ГОЛЯМА ТЕМА ,КАТО НПМА КОЙ ДА ПИШЕ ТУКА

  9. #19
    Подреждам ги по реда на предпочитанията си - 1.Българска изворна музика/Росица Пейчева.../,2.Българска естрада от 70 и 80 години....3.сръбска музика/югофолк/.....4. Босненска фолк музика....5.Гръцка музика....Останалото или не разбирам/джас и класика/ или не понасям/метъл и рап/....

  10. #20
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Ей човек значи да ти кажа,могу ма е яд,че съм не съм в час баш за фолклорната ни музика(предполагам това имаш в превид под "изворна" ) - това е как да кажа,да бех ирландец то техното е дрънчане нема да ме е яд,да бех германец оно сал два акорда свирят,ма баш нашата народна музика съм чувал такива изпълнения,дето ми е ясно що рипат момите та не издържат.

    Търсил съм много,но онова което ми е интересно така и не го намирам.Примерно и до ден днешен си търся Йовано обаче във изпълнение на Джоко Росич,това е бих казал брутално изпълнение,ама нъцки никъде не го намирам,и като търсих из тубето,гледах най-различни изпълнения,попаднах на Румяна Попова ....... малииииии първо гласа и няма такава класика,това е точно онзи сръбски кръчмарски вокал,който ненавиждам обаче при нея не звучи евтино,не звучи селски,направо класика.Второ ..... а е как да кажа,то и много така нали даровита жена това бре баси мамата,като я видех и си глътнах граматиката,на това му се вика жена ма сал да земаш братче,без да се обръщаш,значи признавам си,щото гледах и други нейни изпълнения,и не знам на колко години е,ма като гледам може и да ми е майка,ма да се прерода в магаре,ако ми се отдаде случай.
    Обаче така и не харесах нищо нейно - не заради друго,просто вокалните изпълнения във фолклора не че не са добри,но аз са ми интересни инструменталите,е верно "снощи саках" ма приби със камИк :D мечта ми е на сватбата да ми я изпълни точно тя .... ма да внимавам какво си мечтая де,че са не знае .. нали,че то бати курвенската песен това,да ти избият чивиите деба.

    Та има,има и много други песни,които ми харесват от сърце,но инструментали не мога да си намера.Търся си нещо,със много тъпани,да редат ма яката,да нема лабаво,а съм чувал такива баси,не разни северняшко хоро,на каква ръченица,а едни дето а бе тъпан ма яко,да ти гръмне главата и музикалните инструменти се цедят до дупка,баш майсторската,дай ми некое такова,а та почерпа - това наистина ме е яд,че не съм във час със нашата музика.

    Примерно онова македонско мисля,че беше Кате Кате на Иван Дяков,онова сцепва по всички критерии - мого върло звучене и много ме радва.

    Мерси предварително,ако се обърнеш към молбата ми!!!

 

 
Страница 2 от 126 ПърваПърва 12341252102 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •