Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 41 до 50 от общо 50
  1. #41
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Ние трябва да си оставим работата и да даваме по 100% от себе си, 24 часа в денонощието.
    Няма проблем! Някой да ми направи 100 отводки и 200 маточника, а аз ще му реша проблема с арендатора и ще му направя бизнес плана. Хубаво ме нажилиха днес, ще си почина няколко дни, а някой друг ще ми свърши работата - СУПЕР ОФЕРТА!
    Колегите явно не разбират какво значи да си оставиш работата и да отидеш да помагаш на някой непознат и накрая да слушаш само поздрави към близки роднини.
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  2. #42
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.02.2014
    Мнения
    214
    Затова трябва да има членски внос, който да плаща заплати на активистите.А постигнатите условия с МЗХ с предимство ще бъдат плащащите членски внос.

  3. #43
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Прав си, че не е за теб! Когато някой не може да защити тезата си е по-добре да се оттегли от спора на време.
    Един умен човек преди време ме попита.
    -Какво правиш, ако вечер в тъмна улица се блъснеш в дърво?
    И сам отговори виждайки изпитателния ми поглед.
    -Заобикаляш го и продължаваш напред.
    Та много дървета има в живота. Ако разбираш, за какво говоря.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  4. #44
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.11.2012
    Мнения
    241
    Колеги , искам силни и здрави пчелни семейства, кои дават не по малко от 4 тенекии мед/кошер годишно, да не се роят, майки добре снасят и не агресивни - на какъв протест трябва да отида? Може би някаква организация , за да ме научи?

  5. #45
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Бърз Виж публикацията
    Колеги , искам силни и здрави пчелни семейства, кои дават не по малко от 4 тенекии мед/кошер годишно, да не се роят, майки добре снасят и не агресивни - на какъв протест трябва да отида? Може би някаква организация , за да ме научи?
    Да, има- заповядай в моята организация! Да се напием. com
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  6. #46
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от Бърз Виж публикацията
    Колеги , искам силни и здрави пчелни семейства, кои дават не по малко от 4 тенекии мед/кошер годишно, да не се роят, майки добре снасят и не агресивни .....
    Твоето желание съм го постигнал от години, така че заповядай в моята организация - Да замезим.com
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  7. #47
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Твоето желание съм го постигнал от години, така че заповядай в моята организация - Да замезим.com
    Такива организации няма начин да не се обединят.
    Членския внос предполагам е кой каквото има, обаче от най-хубавото.

  8. #48
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Как става приемането на нови членове на така обединените организации? Къде да си подам ЗАЯВЛЕНИЕТО?

    Поздрави, Г. Георгиев

  9. #49
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    И за последно - ИСТИНСКА ПЧЕЛАРСКА ОРГАНИЗАЦИЯ ще имаме тогава, когато ако нейния лидер (който и да е той) разпореди протест, пред МЗХ да се изсипят 10 000 пчеларя. Тогава и само тогава МЗХ ще осъзнае, че С ПЧЕЛАРИТЕ ШЕГА НЕ БИВА.

    И когато това се случи (ако въобще някога се случи), тогава и само тогава МЗХ ЩЕ ЗАПОЧНЕ ДА СЕ СЪОБРАЗЯВА С ИСКАНИЯТА НА ПЧЕЛАРИТЕ. А докато го чакаме този прекрасен момент следващите 100 или 1000 години, МЗХ ЩЕ СЕ ПОДИГРАВА С НАС и от време на време ще подхвъля ПОДАЯНИЯ като на просяци, защото ние сме точно такива.


    В 1930 година Министерството на селското стопанство на Великобритания е предложило да се въведе „национален знак” за маркирането на меда. Много пчелари възприели отрицателно тази намеса на правителството и го заплашили, че ще пуснат в центъра на столицата пчели от хиляди кошери, докарани на камиони. Такива заявления предизвикали хаос и паника. Властите били принудени да се откажат от своето предложение.

  10. #50
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена

 

 
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •