Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 12
  1. #1
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123

    Пчеломания 2016

    Колеги , споделете първи впечатления .
    Снимки и клипчета .
    Някои сме на работа и можем да го посетим в късният петъчен следобед или в събота .

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    'Айде бе колеги, още ли не сте се прибрали или сте изморени?

  3. #3
    Автор
    Регистриран
    07.10.2010
    Мнения
    104
    Пчеларски район
    ДОБРИЧКА

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    А впечетления, съпоставими с предишни години?

  5. #5
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Като за първи ден - добре - посрещахме гости

    Като цяло тази година има повече изложители от миналата година - новите попълнения са основно фирми предлагащи инвертиран сироп и кошери. Но поне по скромните ми наблюдения до обед, нямаше го онова купуване на стоки сякаш е за последно както бе миналата година... Утре ще видим как е
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    нямаше го онова купуване на стоки сякаш е за последно както бе миналата година... Утре ще видим как е
    Дано остане нещо и за тези, които ще бъдем там, през уикенда.

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    22.11.2015
    Мнения
    29
    Пчеларски район
    шумен
    Беше по доре от предната година. Имаше и откриване но, ги нямаше лидерите ни, министрите, евродепутатите .Бяхме си само ние /монголските сирачета/, чакахме да чуем за протеста, за агро супсидията за опрашване но?

  8. #8
    Общо взето изложението ми хареса, както всяка година много изложители и никаква блъсканица. Най важното за което отидох се случи а именно да се видя с приятелите преди старта на сезона. Е Борката си беше забравил парите но обеща догодина да почерпи, така че ще чакаме с нетърпение следващата година :D :D :D
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  9. #9
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа

    Обединено пчеларско дружество "НЯМА БИРА" - ДОБРИЧ, БУРГАС, ШУМЕН и ВАРНА - на протест


    Прикачен файл 6337



    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  10. #10
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    ....Е Борката си беше забравил парите но обеща догодина да почерпи, така че ще чакаме с нетърпение следващата година :D :D :D
    Слухове разпространени от противниците на сдружение "НЯМА БИРА" и целящи да внесат разцепление в редиците ни...
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •