Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 51 до 56 от общо 56
  1. #51
    Автор
    Регистриран
    31.03.2015
    Мнения
    201
    Пчеларски район
    плевен
    Преди няколко дена чух оферта за Украински мед докаран до мен на 2 лева . Количеството е малко 2 тона два пъти на месец . Защо тогава да гледам пчели ? А тези които купуват големи количества на какви пари го купуват???

  2. #52
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    И какво ще го правиш тоя украински мед след като го купиш? Ако не е тайна. Май много повярвахте на “лъскавото“ украинско клипче, дето “играча“ на борсата е и пчелар. Закусва с “прекрасен“ мед, тренира бокс и мацките му се лепят по дискотеките.

    Всичко става прекалено и “подозрително“ лесно на клипчето. Гледаш кошери между другото, вадиш мед, въртиш няколко телефона, и вече си международен търговец. Егати “приказката“.

  3. #53
    Автор
    Регистриран
    31.03.2015
    Мнения
    201
    Пчеларски район
    плевен
    Мили ми Валентине човек когото чете трябва да мисли какво чакате защото може да не разбран . Не е важно АЗ какво ще правя с меда по важно е тези които купуват 200,300 тона.

  4. #54
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Що ли съм седнал и аз да се бъркам сред Мислителите и най-учените хора на света и в държавата-пчеларите. Нека си мислят, че като напишат 2 реда по интернета и ще преобърнат търговия за милиони. Или ще пренапишат историята на един народ.

    П.П. И нека си имаме уважението и без подобни обръщения. Нека тия обръщения да ги ползваме Ако се сватосаме например.

  5. #55
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Що ли съм седнал и аз да се бъркам сред Мислителите и най-учените хора на света и в държавата-пчеларите. Нека си мислят, че като напишат 2 реда по интернета и ще преобърнат търговия за милиони. Или ще пренапишат историята на един народ.

    П.П. И нека си имаме уважението и без подобни обръщения. Нека тия обръщения да ги ползваме Ако се сватосаме например.

    Коледа е бат Вальо

  6. #56
    Автор
    Регистриран
    31.03.2015
    Мнения
    201
    Пчеларски район
    плевен
    Мили ми ВАЛЕНТИНЕ пише ти един неразбран от теб човек . Не искам да се заяждам но ти маи не разбра .

 

 
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •