Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 56
  1. #41
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Не се допуска наличие на антибиотици заради вероятноста поемсйки ги с храната в малки дози да станем резистентни (не точно ние) и след това лечението ни с тях да е неуспешно.

  2. #42
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    По едни други пътища подразбрах за това и очаквах бомбата да гръмне. Е, гръмна. Само, че нещо прозира много яко за виждащите, през тази тъничка мъгла, която някои се опитват да създадат и вече очакват голям резултат.

  3. #43
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Искрен, знаеш че те уважавам, но специално за инцидента с майката (ако е имало такъв) не си прав. Калко антибиотик трябва да има че да се случи неразположение на две лица? Шанса и двете да са алергични въпреки близката родствена връзка колко е?
    А изобщо доказана ли е по някакъв начин алергичността на тези лица към точно тези антибиотици в тази концентрация? Има ли инфромация за тяхна по-раншна алергична реакция към антибиотици въобще?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #44
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    А изобщо доказана ли е по някакъв начин алергичността на тези лица към точно тези антибиотици в тази концентрация? Има ли инфромация за тяхна по-раншна алергична реакция към антибиотици въобще?
    Точно това казваха по - горе, че е трябвало да отидат на лекар, а не в лаборатория.

  5. #45
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Точно това казваха по - горе, че е трябвало да отидат на лекар, а не в лаборатория.
    Когато започна изригването на вулкана на о-в Бали, аз започнах много да кихам и реших че е от това. Извод - да се забрани на туристическите фирми да организират екскурзии до там, за да не пострадат всички българи!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #46
    Наблюдател
    Регистриран
    10.05.2015
    Мнения
    16
    Високите топки от"ТРЕЙДА'' ще ни
    обяснят ли защо реагират чак днес в 10:13?

  7. #47
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от dantos Виж публикацията
    Високите топки от"ТРЕЙДА'' ще ни
    обяснят ли защо реагират чак днес в 10:13?
    Е, ти пък - хората да не са длъжни да са 24/7 във форума?!? - важното, все пак е че са реагирали, пък и някой е трябвало да се погрижат за опровержителната статия с които ни "замярат"...


  8. #48
    Наблюдател
    Регистриран
    10.05.2015
    Мнения
    16
    А едно време едни ни обясняваха за украинското качество и цена
    на меда и т.н. и т.н и т.н.

  9. #49
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.04.2016
    Мнения
    203
    Пчеларски район
    Ресен-село Паскалевец
    Имам молба към Апитрейд,може ли да ни кажат примерно от 2014г. до 2017г. Колко мед са изкупили от БГ-пчеларите,тоест за всяка година,примерно 2014г.100 тона 2015г.80 тона и така до тази година която свършва?Ако е фирмена тайна няма проблем
    Просто ми прави впечатление че 2016г.бяхте доста активни на пазара и тук във форума,със цени и изкупуване отколкото тази година,може и аз да греша.
    Този пост е редактиран от Rado76; 24.12.2017 в 08:40. Причина: Правописна грешка

  10. #50
    Наблюдател
    Регистриран
    30.12.2011
    Мнения
    27
    Пчеларски район
    община Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от Rado76 Виж публикацията
    Имам молба към Апитрейд,може ли да ни кажат примерно от 2014г. до 2017г. Колко мед са изкупили от БГ-пчеларите,тоест за всяка година,примерно 2014г.100 тона 2015г.80 тона и така до тази година която свършва?Ако е фирмена тайна няма проблем
    Просто ми прави впечатление че 2016г.бяхте доста активни на пазара и тук във форума,със цени и изкупуване отколкото тази година,може и аз да греша.
    Е ти след това, ще поискаш да ти кажат и колко са купили от Украйна, от Китай, а може би и от Аржентина. Примерно де.

 

 
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •