Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 18 от 18 ПърваПърва ... 8161718
Резултати от 171 до 174 от общо 174
  1. #171
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Другият път преди да снимаш, изчакай малко след отварянето.Всички пчели излизат отгоре и ефекта ще е по-добър.
    Ооо за тебе спицялно моа ти ги снимам и отдоле....... имаш желание гледам.....

  2. #172
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Ооо за тебе спицялно моа ти ги снимам и отдоле....... имаш желание гледам.....
    От доле моиш ми снимаш дъртио. Иначе не се заяждам.Да ти поясня: гледам из фейса едни снимки -семейства мечта.Почнах да завиждам.Един ден отварям един кошер и се сещам, че на предния извадих една пита, която забравих да прибера.Отидох да я прибера и малко се замотах.Когато се върнах на отворения кошер - о чудо! Моето семейство изглеждаше по-добре от тези на снимките от ФБ.Та.. пробвай.

  3. #173
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    От доле моиш ми снимаш дъртио. Иначе не се заяждам.Да ти поясня: гледам из фейса едни снимки -семейства мечта.Почнах да завиждам.Един ден отварям един кошер и се сещам, че на предния извадих една пита, която забравих да прибера.Отидох да я прибера и малко се замотах.Когато се върнах на отворения кошер - о чудо! Моето семейство изглеждаше по-добре от тези на снимките от ФБ.Та.. пробвай.
    Па аз да ти поясня..... не ми трябват пояснения....

  4. #174
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    От доле моиш ми снимаш дъртио. Иначе не се заяждам.Да ти поясня: гледам из фейса едни снимки -семейства мечта.Почнах да завиждам.Един ден отварям един кошер и се сещам, че на предния извадих една пита, която забравих да прибера.Отидох да я прибера и малко се замотах.Когато се върнах на отворения кошер - о чудо! Моето семейство изглеждаше по-добре от тези на снимките от ФБ.Та.. пробвай.
    Lenovo_A1000_IMG_20160425_184918.jpg Lenovo_A1000_IMG_20160425_184945.jpg Lenovo_A1000_IMG_20160425_185005.jpg Lenovo_A1000_IMG_20160425_185035.jpg
    Те.... изпълняваме си обещанието. А сега остава ти да си извадиш дъртия.... Ааа и докъде не съм забравил, Сульо и Пульо да не си вадят саполете тука.

 

 
Страница 18 от 18 ПърваПърва ... 8161718

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •