Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 39 12311 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 385
  1. #1
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,884

    А ИМА ЛИ ЗАЙЧАРИ ?

    Тъъй, мотористите си обадиха кои са, а има ли зайчари тука, да питам аз ? Викам Бате Юри да ни нагласи в някое кьошенце, хем да си хвърляме по някоя лакърдийка там, хем и да ни държи по изкъсичко :D

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Е от зайци мед несъм изкарвал но до преди 4-5 години всяка зима си правех луканки,кърначета,суджуци не по един брой а десетки килограми.Бях намислил нещо,но с тази пуста управия... next_mad; next_mad; next_mad; ми мина мерака.

  3. #3
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    315
    Меда си е мед , а тревата от пчелина - на зайците ! Имам зайци от 30 години...
    Постоянно ме преследват умни мисли...но аз съм по-бърз

  4. #4
    Е защо и тук да няма зайчари tongueout; . В момента отглеждам само Белгийски великани.

    Тук в свободната тема, едва ли ще пречим на някого, макър че всички знаем за специализираните форуми за зайци. Но няма лошо да си знаем интересите, а защо и да не си помогнем в нужда.

  5. #5

    Re: А има ли зайчари ?

    Цитат Първоначално публикувано от jordanov
    Тъъй, мотористите си обадиха кои са, а има ли зайчари тука, да питам аз ? Викам Бате Юри да ни нагласи в някое кьошенце, хем да си хвърляме по някоя лакърдийка там, хем и да ни държи по изкъсичко :D
    хахахаахахах има имаааааааа
    имам великани аз. на 6 маи заикинята ми се окоти и имам 8 зайчета сега. та хем мотористи, хем пчелари ама и заичари има в тоя форум. и то 3 в 1

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,884
    Алексей, давай акъл за кърнаци тогава :D Снощи обезкостявах една големшка зайка и си викам - бе цяла зима мусаки, сарми, сега лятото трябва да разнообразим малко Тъй че чакам !

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    07.01.2011
    Мнения
    4
    И аз имам няколко калифорниеца.Срещал съм в заичарските форуми и други nicknames oт пчеларските wink; Хубаво хоби!

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov
    Алексей, давай акъл за кърнаци тогава :D Снощи обезкостявах една големшка зайка и си викам - бе цяла зима мусаки, сарми, сега лятото трябва да разнообразим малко Тъй че чакам !
    Най ми е лесно да ти дам акъл за кърнаците много бързо се пекат на барбекюто и вървят със бира или вино и сладка компания особено ако сте почнали по отранко на ракия. Иначе отивам с мръвката в саламджийницата и там ми предлагат рeцепти и готово,но най ми харесва рeцептата със накълцан праз смлян със заешкото.Пазят в тайна всяка рeцепта. tongueout;

  9. #9
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,884
    Колеги таз година май ще ни се размине миксоматозата Няма комари , няма и болести . Надявам се и при вас всичко да е на шест

  10. #10
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    При мен даже е на шестнайсет-тъстът вече ми ги гледа аз само ваксинирам и дегостирам.Няма жертви от болести. tongueout; tongueout; tongueout;

 

 
Страница 1 от 39 12311 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •