Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 36 от 39 ПърваПърва ... 263435363738 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 351 до 360 от общо 385
  1. #351
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Добре де, как избра баш тази тема да си изпльоскаш въпроса?

    Никой не те задължава нищо. Ама по-добре според мен - вземи ги и ги продай по-тънко. По 10лв примерно. И ти щастлив и "клиентите ти" също, с "расови майки"...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  2. #352
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Добре де, как избра баш тази тема да си изпльоскаш въпроса?

    Никой не те задължава нищо. Ама по-добре според мен - вземи ги и ги продай по-тънко. По 10лв примерно. И ти щастлив и "клиентите ти" също, с "расови майки"...
    задължават те да купиш

  3. #353
    Потребител
    Регистриран
    13.06.2011
    Мнения
    59
    Пчеларски район
    Бургас
    Малко слонче с дълги уши - 4-та снимка . http://pcworld.bg/20643_18_snimki_ko...otoshop&page=3

  4. #354
    Автор
    Регистриран
    06.01.2015
    Мнения
    110
    Здравейте колеги. От известно време съм се захванал и с "зайчарски бизнес". Някакви предложения как да ми се разгонят първескините(около 7 месеца), който са мелези. Карах ги на мъжкар не искат. Купих им мъжкар не искат.Казаха ми да им давам магданоз и ечемик. Някакви съвети или да ги правя с магданоз? Дали годината е такава, защото и други хора се оплакват, че не им се заплождат.Ще продължавам с заешката виагра и дано стане.

  5. #355
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    И аз съм чел за магданоз и ечемик, но не ми се е налагало да пробвам. А как разбираш че не става работата? Зайките не дават, или дават ама не се заплождат, или по външни белези?
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  6. #356
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.05.2013
    Мнения
    784
    Пчеларски район
    Карлово,Своге,Храбърско
    Цитат Първоначално публикувано от mir@k@ Виж публикацията
    Здравейте колеги. От известно време съм се захванал и с "зайчарски бизнес". Някакви предложения как да ми се разгонят първескините(около 7 месеца), който са мелези. Карах ги на мъжкар не искат. Купих им мъжкар не искат.Казаха ми да им давам магданоз и ечемик. Някакви съвети или да ги правя с магданоз? Дали годината е такава, защото и други хора се оплакват, че не им се заплождат.Ще продължавам с заешката виагра и дано стане.
    Пускаш през 3 дни на мъжкия. Хубаво е, женската да е до мъжкия, клетка до клетка, разделени с мрежа.

  7. #357
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Братле и с таз "вагина" ли ще имаме "проблем"......Явно зайките са хранени добре и са угоени.Трябва да ги направиш като "манекенки"-гладни.Намали им дозите на половина за седмица-две.Ако не стане след две седмици,пробвай още две и така до Коледа.Тогава пак се обади.

  8. #358
    Цитат Първоначално публикувано от mir@k@ Виж публикацията
    Здравейте колеги. От известно време съм се захванал и с "зайчарски бизнес". Някакви предложения как да ми се разгонят първескините(около 7 месеца), който са мелези. Карах ги на мъжкар не искат. Купих им мъжкар не искат.Казаха ми да им давам магданоз и ечемик. Някакви съвети или да ги правя с магданоз? Дали годината е такава, защото и други хора се оплакват, че не им се заплождат.Ще продължавам с заешката виагра и дано стане.
    В този период на годината е нормално заплождането да е трудно. Особено ако ги гледаш навън. Зайците също усещат, че идва зима, а не лято. Ако имаш възможност дръж ги близо до мъжкия, за да усещат миризмата му и през ден, два ги пускай при него в най-топлите часове на деня.

  9. #359
    Автор
    Регистриран
    06.01.2015
    Мнения
    110
    Благодаря за съветите. Клетките са долепени една за друга, първо женска, пак женска и мъжкия на края в редицата. Едната е угоена над нормата а другата си е нормална.Зайките не дават. Мъжкия скача, но са се свили и нищо не става.Даже "пухкавата" вчера така го почна на бой, че го отказа веднага.Днес не съм ги пускал,ама утре като се прибера от лов ще пробвам пак. Превърти ли ми шайбата ще се прибера със заешка слука.

  10. #360
    Автор
    Регистриран
    06.01.2015
    Мнения
    110
    Дали от моята закана, но вчера " пухкавата" взе, че се беше разгонила и стана работата два пъти.Лошото беше, че моят мъжкар не можа да свърши работата и я закарах на друг.Моят е тригодишен и може да му е омекнала патката . Утре най- вероятно ще му се случи случка ако съдбата се развие благосклонно.

    Питам опитните дъното на кафеза е от квадратна мрежа и мърда. Възможно ли е да му е неудобно като му мърда под краката?

 

 
Страница 36 от 39 ПърваПърва ... 263435363738 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •