Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 39 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 385
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Еее ти вече си на друго ниво Пък и като ти чета резултатите явно си се концентрирал само върху пчелите

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    На този етап не разчитам на пчелите да ме хранят,но един ден се надявам да потъна в това приятно занимание.Така че за сега вниманието е концентрирано върху двамата ми студенти.Иначе намирам време и за пчелите и зайците,който са направо лек за душата ми.

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Респект и
    Аз съм на етап " ученици младша възраст "

  4. #14
    Наблюдател
    Регистриран
    04.06.2011
    Мнения
    35
    Аз зайците ги махнах, оставих пцхелите и гълъбите.
    Jikata-OVECH

  5. #15
    Наблюдател
    Регистриран
    13.06.2011
    Мнения
    46
    Пчелари-мотористи, пчелари-зайчари, ловци и ...
    На пчеларите-учители много здраве и успехи!
    Да е спорна!

  6. #16
    Потребител
    Регистриран
    07.10.2010
    Мнения
    61
    Има зайчари, но каква ли е файдата вече в тази държавица. Никнейма ми е еднакъв с зайчарските форуми, тези които участват и там може би ме знаят. И аз покрай зайците реших от тази година да започна и с пчеларстване /на първо време като хоби...то при мен всичко на първо време е хоби де/. Успех и на зайчарите и на пчеларите.
    Живей както можеш, ако не можеш както искаш.

  7. #17
    Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    132
    Дайте линк към най-добрите форуми за зайци. Намерих два, но явно са с ограничен достъп и не мога да ги посещавам, нито да се регистрирам. bgrabbit.com и zaicite.info

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Най-добрите ? Няма такива. Навремето имах регистрация и в двата дето си посочил, а и други хора тук присъстващи бяха там. Виж форума на farmer.bg има теми за зайците и хубава информация.

  9. #19
    Ами за съжаление, това са най-посещаваните на български език. Има още http://zaici.forumi-bg.com/ но той е малко коментиран, макар регистрираните потребители да са едни и същи. И този, но е специализиран за великани http://giantrabbit.ucoz.net/forum

  10. #20
    Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    132
    А пробвали ли сте да си поискате регистрация в двата форума, които писах по-горе. Има ли някакви специални изисквания? Да се хабя ли въобще да питам?
    Тодор Тодоров

 

 
Страница 2 от 39 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •