Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 13 от 39 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 121 до 130 от общо 385
  1. #121
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Както вече писах, така става далаверката:

    Те се качват като докато пишеш, натиснеш иконката с едно квадратче с дърво в него. Трябва да е активно прозорчето "от компютъра", -> Избери файлове -> Можеш да качиш повече от един файл наведнъж -> Натискаш качване на файлове и си готов.
    Това с дървото го знам,но не става,аз ли съм дърво не знам ,казаха ми,че като е система андроид не отваря всичко.Изпратил съм на КСЕНО той ако може да ги качи,ако не утре жената ще ги пусне от компютър.

  2. #122
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Иначе по темата.

    Лееекичко съм обезпокоен.
    Женската на комшията, която моя мъжки оправя преди месец.... не роди. По принцип при "моите скачки" мъжкия не "припадаше" баш съвсем, а по-скоро се опитваше да направи кълбо назад... От друга страна при "тестът с повторното пускане след 5 дни", женските го гонят и пеят...

    Иначе два дена съм инж. и дърводелец едновременно. Кафеза става много тежък и стабиУен. Размерите са 65х100, на два етажа с отделни родилни сандъчета. Подовете са от заварена мрежа 1.2х1.2см око и тел 1.5мм. Хранилките за сено ще са вътрешни, водата и зърното още не съм ги измислил. Снимки няма читави, защото всичко е още "на камара"...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  3. #123
    Потребител
    Регистриран
    03.08.2012
    Мнения
    51
    Пчеларски район
    Пазарджик
    В момента нямам достъп до мои снимки. Качвам две снимки на човека от който взех моите зайкини ( свалил съм ги от обявите му )Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	image.jpg
Прегледи:      145
Размер:	274.4 KB
ID:	3210Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	image.jpg
Прегледи:      145
Размер:	55.5 KB
ID:	3211

  4. #124
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Иначе по темата.

    Лееекичко съм обезпокоен.
    Женската на комшията, която моя мъжки оправя преди месец.... не роди. По принцип при "моите скачки" мъжкия не "припадаше" баш съвсем, а по-скоро се опитваше да направи кълбо назад... От друга страна при "тестът с повторното пускане след 5 дни", женските го гонят и пеят...

    Иначе два дена съм инж. и дърводелец едновременно. Кафеза става много тежък и стабиУен. Размерите са 65х100, на два етажа с отделни родилни сандъчета. Подовете са от заварена мрежа 1.2х1.2см око и тел 1.5мм. Хранилките за сено ще са вътрешни, водата и зърното още не съм ги измислил. Снимки няма читави, защото всичко е още "на камара"...
    Те и зайците се побъркаха,аз имам една дето скача на мъжкия като не е разгонена,а за скачката не издаде ли звук като се обърне нему е читава работата.

  5. #125
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Росен Младенов Виж публикацията
    Те и зайците се побъркаха,аз имам една дето скача на мъжкия като не е разгонена,а за скачката не издаде ли звук като се обърне нему е читава работата.
    Абе пищи като ощипан... ма ще видим,,, на 16.02 няма ли поколение, по спешност ще търся ебач
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  6. #126
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Абе пищи като ощипан... ма ще видим,,, на 16.02 няма ли поколение, по спешност ще търся ебач
    И тенджера.

  7. #127
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Абе ще дойдете вие на мойта приказка за заешката тройка. Групи, мъжкият трябва да изхърка или изпръхти с кеф и тогава значи всички сте си свършили работата и може да се черпите. Обикновено женската /поне моите де/ ако скимти при второто пускане може да мислиш за сандъчетата. Но не винаги!
    Иначе аз вече си имам петльовденчета. Оная зайка дето й бях дал втори шанс, засега ми оправдава доверието.

    П.п. Да си допиша по темата за кафезите. Един колега беше пускал снимки, не помня вече къде, на едни кафези с колела отдолу, едно време с тях разкарваха хляба от хлебозаводите, вътре с подвижни тави-решетки. Та той ги беше направил на 3 етажа мисля, оборудвани с хранилки, поилки, как си му е ред - за угояване на мъжките. Корагруп, нали си в търговския бранш?
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  8. #128
    Потребител
    Регистриран
    03.08.2012
    Мнения
    51
    Пчеларски район
    Пазарджик
    Зависи кога се прави контролното пускане. При него ако зайкинята не е заплодена се получава покриване на99%
    "Гонят и пеят ", "заешки тройки" - що за чудо и глупости това е строго индивидуално за всяка зайкинята .....може просто да стой но да не си вдигне опашката .....

  9. #129
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.12.2011
    Мнения
    420

    Cool

    Като не си вдига опашката , особено първескиня ,и се върже опашката със сезал и през ушите дърпаш когато мъжкия е от горе .За да се разгонят зайките се дава малко ечемик. Гаранция че мъжкия ще свърши работа.От личен опит го казвам. От 78 до 85 година се занимавах със зайцевъдство любителски. Това с тройки и четворки отдавна е техника за разплод. Само два мъжки да има и се скопяват. Дори съм виждал и женска да я свърши този сакатлък.
    Чух и забравих. Видях и запомних. Преживях и разбрах. Конфуций

  10. #130
    Потребител
    Регистриран
    03.08.2012
    Мнения
    51
    Пчеларски район
    Пазарджик
    Цитат Първоначално публикувано от спартак Виж публикацията
    Като не си вдига опашката , особено първескиня ,и се върже опашката със сезал и през ушите дърпаш когато мъжкия е от горе .За да се разгонят зайките се дава малко ечемик. Гаранция че мъжкия ще свърши работа.От личен опит го казвам. От 78 до 85 година се занимавах със зйцевъдство. Това с тройки и четворки отдавна е техника за разплод.
    С ластик става ли???

 

 
Страница 13 от 39 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •