Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 20 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 193
  1. #11
    Автор
    Регистриран
    05.12.2013
    Мнения
    100
    Пчеларски район
    Стара Загора
    Администратор благодаря!
    Цитат Първоначално публикувано от Лалов Виж публикацията
    То добре, ама се представи с първият си пост.....
    Това за мен ли се отнася Лалов? Никъде в правилата на форума, както и в темите не видях ПРЕДСТАВЯНЕ или подобна...

  2. #12
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от roxterox Виж публикацията
    Администратор благодаря!

    Това за мен ли се отнася Лалов? Никъде в правилата на форума, както и в темите не видях ПРЕДСТАВЯНЕ или подобна...
    Естествено ,че става въпрос за админа с първия му пост
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Админа не е зле да се намеси да изчисти спама.

  4. #14
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Акаунта Administrator е служебен и се използва много рядко. Паролата за него я знам аз и сина ми, като и двамата можем да се логваме от името на този акаунт. Сина ми всъщност е човека, който се грижи за доброто здраве на форума и на WEB сайта, и той обикновенно използва именно този акаунт. Не се е представял, защото не е пчелар, и неговите интереси са в други области.

    За да функционира форума и WEB сайта и за да са винаги изрядни на системно ниво, за тях се грижи цял един отдел от софтуерни специалисти, програмисти и дизайнери. Вярно че това не им е основната работа и го правят между другото, но дори и така до момента са се натрупали повече от 1000 човекочасове положен труд, за които един глупак на име Матеев плаща скъпо и прескъпо. Няма как - сиренето е с пари.

    Между другото няколко пъти вече отказвам предложения на външни фирми за слагане на платени банери по страниците на форума. Целта е да не се дразнят посетителите на форума, но така всъщност аз се отказвам и от потенциални приходи, оставяйки обаче разходите изцяло за моя сметка. Надявам се някога някой да оцени тази моя саможертва, както и саможертвата на модераторите, които губят безкористно много от личното си време, за да поддържат форума в изрядно състояние.

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Г-н Матеев,
    разбирам, че мястото на този пост не е за този раздел, но все пак искам да изкажа мнение във връзка с горното.
    Предполагам, доста от потребителите на този форум, не им идва наум, какви усилия полагате, за да поддържате форума в този му вид, за което Ви "свалям шапка".
    От останалите, които имат макар и бегла представа, една част просто ей така си пишат, за да се намират на работа, защото зимата нямат ангажименти по пчелите.
    Още веднъж поздравления за това което правите!

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Здравейте,
    регистрирах се и продължавам да се образовам усилено, къде от форума, къде от другаде, за да ставам пчелар, като се пенсионирам. Моля за мнение от "старшите" пчелари за видеото в нета "Техники, прилагани при за работа с ЛР кошери". Кошери ще си взема, като се почувствам достатъчно подготвен. Тази тема ми се стори подходяща за подобен въпрос.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    И още един въпрос - що за кошери са тези от споменатото видео, продават се на този адрес:
    http://www.bienenzuchtbedarf-geller.de/shop/index.php?cat=c65_Segeberger-Kunststoffbeute.html&page=3&XTCsid=m7ijda9i290vr8m 4go0gn4k1e6
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  8. #18
    Наблюдател
    Регистриран
    18.02.2014
    Мнения
    9
    Въпрос - редно ли е да се вади незапечатан мед?

  9. #19
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.02.2013
    Мнения
    353
    Ако тръснеш питата и капе мед, значи не е узрял и трябва да почакаш, иначе има опасност да вкисне. Ако по-голяма част от питата е запечатана, можеш да центрофугираш.
    Относно рапичния мед - не се чака запечатване понеже бързо кристализира в килийките.

  10. #20
    Наблюдател
    Регистриран
    18.02.2014
    Мнения
    9
    Благодаря бате Мишо, значи да вадим.

 

 
Страница 2 от 20 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •