Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 16 от общо 16
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от old_greyish Виж публикацията
    Имах доброто желание да посетя събитието , не можах . Имам някакъв интернет на село - пробвах да гледам стрийма , амиииии .... груба грешка . Дано не бъда криворазбран , благодарен съм на сдружението че организира сравнително често такива събития , ама аудиото ( звук ) на онлайн стриймовете е ужасно - айде бай Цоньо е близо , ако ми трябва нещо ще го питам - ама г-н Якофов много далече .
    Когато нещо ми идва с лошо аудио го записвам с Video Download Helper и си го пускам после.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #12
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Когато нещо ми идва с лошо аудио го записвам с Video Download Helper и си го пускам после.
    Щото го знаеш кое как е.А ние,скараните с тия дяволии само псуваме до девето коляно.

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Щото го знаеш кое как е.А ние,скараните с тия дяволии само псуваме до девето коляно.
    Опитай де! Не струва пари, само малко време.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #14
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Опитай де! Не струва пари, само малко време.
    Ха сега де!Ам,чи кат не го виждам написано никъде това което пишеш?За да не стана за смях на форума,че на почти ......искам да се уча,обясни на лични кое как е.Благодаря ти предварително.

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Абе нека да е за всички. Изтеглете Video Download Helper от нета. Безплатна е. Инсталирайте и ще можете да сваляте и записвате видео, да си направите видеотека.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #16
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от dhstudio Виж публикацията
    Д-р Цоньо Георгиев, лектор на Пчела Добрич (ВИДЕО)

    Изгледайте това видео и ще прозрете революционното решение на д-р Цоньо Георгиев за борба с всички болести по пчелите и не само.
    Решенето е в противовес с всички препарати. Без антибиотици, без ваксини и т.н.

    ИЗГЛЕДАЙТЕ видеото и ще разберете сами(ако не разберете може да пробвате и пак ще разберете )
    http://pcheladobrich.com/art/conyo-g...rich-video-/69
    Видеото вече не е на лице! Някой да го преразкаже!Моля!

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •