Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314
Резултати от 131 до 135 от общо 135
  1. #131
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ти пък. Те за хората при коронавируса не бързат, а ти за едни пчели.
    е баш пчелите са нужни на планетата, което не може да се твърди със сигурност за хората

  2. #132
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Sylvie Виж публикацията
    ...И аз искам майки карника, а и бъкфаст, но да можеше да си намеря някъде оттук.
    Един съвет.Не вземай от тукашни тарикати.Често са и неграмотни.Качвал съм снимки на майки унищожени поради простотията на нашия "майко-производител".Миналата година направих пробна покупка от нашенска фирма с претенции.Нищо освен крещяща неграмотност и алчност.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #133
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.03.2017
    Мнения
    226
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Това в статията на каква база е казано? .
    Не знам. Четох тук нещо, към което някой беше дал линк и там имаше препратки и към сайта Фермер. Така го видях.

    От собствен опит. Купувала съм общо за моята пчеларска практика 10-12 пчели-майки. От различни производители ( и лицензирани и не), от всички краища на България. От тези майки се задържа, направи хубаво семейство и в последствие от нея си направих 3 отводки, само 1 (една). Всички останали или бяха сменени веднага или още на есента/ пролетта и всички тези семейства бяха кекави. От 2 години не купувам майки.

    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Един съвет.Не вземай от тукашни тарикати.Често са и неграмотни.Качвал съм снимки на майки унищожени поради простотията на нашия "майко-производител".Миналата година направих пробна покупка от нашенска фирма с претенции.Нищо освен крещяща неграмотност и алчност.
    Чела съм много за пчелите-майки на Дони, легендарни са. Много искам да си купя бъкфаст, догодина може да пробвам да си купя няколко, ако има с кого да се коалирам, защото, доколкото знам, той изпраща по 20.

  4. #134
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Sylvie Виж публикацията
    ...Чела съм много за пчелите-майки на Дони, легендарни са. Много искам да си купя бъкфаст, догодина може да пробвам да си купя няколко, ако има с кого да се коалирам, защото, доколкото знам, той изпраща по 20.
    Виж това.Може и да ти е полезно.
    https://www.pushalka.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=996
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  5. #135
    Заслужил Автор
    Регистриран
    27.06.2018
    Мнения
    235
    Пчеларски район
    Тунджа-Марица
    Има ли колега ( знаете ли някого) който работи със Тройсек 1012, 1007 или 1075, Пешец,Сингер,Скленар. Търся да обменя информация и изкоментирам няколко лични въпроса.

 

 
Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •