Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678
Резултати от 71 до 73 от общо 73
  1. #71
    Наблюдател
    Регистриран
    27.04.2014
    Мнения
    11
    Да, колега, питам за плодникови рамки ДБ-само обтелени най-много с тънка восъчна лента, с които искам да разширявам 20 рамков лежак, и се чудя къде да ги поставям приимуществено за изграждане с работнически килийки и по кое време на сезона.

  2. #72
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Sofiqnec Виж публикацията
    Да, колега, питам за плодникови рамки ДБ-само обтелени най-много с тънка восъчна лента, с които искам да разширявам 20 рамков лежак, и се чудя къде да ги поставям приимуществено за изграждане с работнически килийки и по кое време на сезона.
    Колега, аз ти дадох пример с моя "тертип" на работа и бях упрекнат от доста хора (чели-непрочели) за неправилния съвет. Има фундаментални познания къде и кога се поставят рамките с основи за градеж.
    Твоя въпрос е по-специфичен. Обтелени рамки, без основи в лежак...
    Оставям това на знаещите, но имай в предвид, че всяко правило си има изключение.

  3. #73
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Колега, аз ти дадох пример с моя "тертип" на работа и бях упрекнат от доста хора (чели-непрочели) за неправилния съвет. Има фундаментални познания къде и кога се поставят рамките с основи за градеж.
    Понякога и когато сме много умни допускаме грешки, но като се усетим, тъй като сме обаче много умни се чудим как да излезем от положението и изкарваме другите, че са чели - непрочели.

 

 
Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •