Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 104 от 126 ПърваПърва ... 45494102103104105106114 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,031 до 1,040 от общо 1251
  1. #1031
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от sunnysunny Виж публикацията
    бях си забравил очилата при прегледа .Възможно ли е на 10 и 11 пита да е имало прясно пило ?

    С корпусна система ли си?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #1032
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    От долу пише.

    И следва въпроса, кой е брата? Ако е Горния, ние нямаме досег с него. Затуй, че насреща си само ти в пряк с досег с Него, ще отговаряш също като Него, ама вече така, че да ти вярваме. И ще рецитираш поговорката от детската градина - "Повече няма да лъжа другарко, пърдон, госпожо".

  3. #1033
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Трендафиле, не е ли малко рано за сиропа. Вчера при мен беше -5 сутринта.А при вас високо планинците не знам как е било.
    В събота/16*/ им напълних хранилките с мед,в неделя сутрин -2 и през деня не се покачи повече от -1. Вчера и днес сутрин-5.Каквото взеха в събота,взеха. Мисля, че по -добре ще е да кара с твърда храна ,отгоре върху рамките. И то ударно,щото като се излюпят тези 8 рамки ще му изядат и стените на кошера при този "огромен запас" от храна в кошера.Това са само разсъждения продиктувани от моята ситуация, при него може да позволява и това. Той ще прецени.
    А дали само един ще е рояка ще се разбере по -късно.

    Той си ляга с кокошките и от къде да знае какви са нощите....
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #1034
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Фанал си ти Господ за шлифера, ама на нас само реване и съзли предлагаш! И си мислиш, че вече някой все още ти вярва.
    Не мой така младо!!! Дръпни юздите малко и успокой жребеца. Со кротце,со благо ,железни врати отваря.

  5. #1035
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Трендафиле, не е ли малко рано за сиропа. Вчера при мен беше -5 сутринта.А при вас високо планинците не знам как е било.
    В събота/16*/ им напълних хранилките с мед,в неделя сутрин -2 и през деня не се покачи повече от -1. Вчера и днес сутрин-5.Каквото взеха в събота,взеха. Мисля, че по -добре ще е да кара с твърда храна ,отгоре върху рамките. И то ударно,щото като се излюпят тези 8 рамки ще му изядат и стените на кошера при този "огромен запас" от храна в кошера.Това са само разсъждения продиктувани от моята ситуация, при него може да позволява и това. Той ще прецени.
    А дали само един ще е рояка ще се разбере по -късно.
    Говоря само за този. Мога и да се обоснова.

  6. #1036
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от sunnysunny Виж публикацията
    бях си забравил очилата при прегледа .Възможно ли е на 10 и 11 пита да е имало прясно пило ?
    При тази климатична ситуация сега-твърдо не. Изхранили са меда от тях,за да ти изгледат тези рамки с запечатано пило.
    Казваш,че имаш предостатъчно перга, а няма мед вътре.Това ме навежда на мисълта, че си имал дисбаланс между мед-перга.

  7. #1037
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    От долу пише.
    Днес се въздържах,ама сега...Що намесваш брата след,като вече не е в играта..?

  8. #1038
    Наблюдател
    Регистриран
    14.05.2020
    Мнения
    46
    Пчеларски район
    Мало Бучино 804м
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    С корпусна система ли си?
    не то това е смного стар 12 р Дб на които му преправих дъното ,вместо с с кръгъл отвор ф90 е почти цялото мрежесто но не е подвижно дъно

  9. #1039
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Днес се въздържах,ама сега...Що намесваш брата след,като вече не е в играта..?
    Чакай малко Ачка. Нещо съм изтървал през тези години. За какво иде реч с това последно твое изречение? Искаш да кажеш,че Друмев е самосиндикално в заигравката с пчелите? Че брат му е персона нон грата на пчелините в Бояна и ЗЛАТАРИЦА?

  10. #1040
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Днес се въздържах,ама сега...Що намесваш брата след,като вече не е в играта..?
    Кой брат?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 104 от 126 ПърваПърва ... 45494102103104105106114 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 8 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 8 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •