Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 107 от 126 ПърваПърва ... 75797105106107108109117 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,061 до 1,070 от общо 1251
  1. #1061
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Дончев, не ме бъзикай, защото доказателство няма как да получиш. Джи-ес-ема ми има много добра камера, но-о-о-о-о... никога няма да си направя профил във ю-тубата, както и в шибаните социални мрежи за оплитане на съзнанието. Не си мисли, че някога ще видиш видео от мен. Виж снимки може, но направи така нещата, че да може да се публикуват снимки с повече мегабайти, бъди с крак с развитието на хардуера.
    На него му е връчена показалката. Софтуерната и хардуерна настройка е в компетенцията на Админа, който рядко се вясва, а и форума вече не му е приоритет. Абе не е толкова трудно да "намалиш" снимката. Следващия път като наближиш прелеза, ме извести и ще ти покажа.

  2. #1062
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Работеха или облитаха?

    На фуния...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #1063
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    На фуния...

    Ей-й-й-й-й-й... Гений да бях не бих измисли такава фраза. Ашколсум!

  4. #1064
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    На фуния...
    И знанията идват към теб на фуния, но без малкият отвор. Както каза и смс-а, пчелите носят много прашец, а твоите просто си играеха из района. Говорел си бил с пчелите, знаел им езика!?

  5. #1065
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Дончев, не ме бъзикай, защото доказателство няма как да получиш. Джи-ес-ема ми има много добра камера, но-о-о-о-о... никога няма да си направя профил във ю-тубата, както и в шибаните социални мрежи за оплитане на съзнанието. Не си мисли, че някога ще видиш видео от мен. Виж снимки може, но направи така нещата, че да може да се публикуват снимки с повече мегабайти, бъди с крак с развитието на хардуера.

    Пък ако искаш, мога да предоставям снимки и с апарат Канон-Еос, но не виждам смисъл, защото смартфона ми просто има по-висока резолюция от ЕОС-а, защото имат пет години разлика.

    Дончев, сори! Мислех, че репликата ти е насочена към моя коментар. Ако искаш изтрий поста ми.
    Добре, че все пак се ориентира в обстановката към края.

  6. #1066
    Наблюдател
    Регистриран
    14.05.2020
    Мнения
    46
    Пчеларски район
    Мало Бучино 804м
    Пак запука яко сняг .

  7. #1067
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    https://youtu.be/e5pu06ecX64
    Вчера броихме колко влизат с прашец,а днес ринем сняг с лопатата...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #1068
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    Пчелите са активни вече, и при температури около нулата са разпуснати. Гледат пило и консумират питките. Скоро идва тяхното време и нашите занимания с тях.
    Пчеларството не е професия - Пчеларството е призвание.

  9. #1069
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от evgeni.filimonov Виж публикацията
    Пчелите са активни вече, и при температури около нулата са разпуснати. Гледат пило и консумират питките. Скоро идва тяхното време и нашите занимания с тях.
    Питки с протеин ли им сложи?Сега са много мудерни.Ако някой търси прашец Китайски имам един познат от Варна продава.Шегувам се разбира се кой ще ти вкара прашец от Китай.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #1070
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    Слагам чисти питки на Апифонда. Пчелите са ми в полупланински район и прашеца тръгва много рано и досега не съм слагал питки с прашец или неговите заместители. А и имаше чудесни дни февруари и те си навкараха доста прашец...и като гледам прогнозите скоро пак ще имат възможност да вкарват и по големи количества, дрян, леска, иглики , върби и тн.... Много колеги хранят, слагат заместители на прашеца без да се интересуват имат ли нужда пчелите от тези неща, но така пишело в книгите. Всички четем едни и същи книги, но някои успяват да четат и между редовете и първо преглеждат запасите и тогава хранят тези които имат нужда и се съобразяват с климатичните условия и с условията в района си за прашецо и нектароотделяне.
    Пчеларството не е професия - Пчеларството е призвание.

 

 
Страница 107 от 126 ПърваПърва ... 75797105106107108109117 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •