Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 76 от 126 ПърваПърва ... 2666747576777886 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 751 до 760 от общо 1251
  1. #751
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Убуу си запомнил! От око до око им разлика - да. Аз претендирам, че моето поглежда реално. По същия начин и мозъка ми обработва информацията, а пръстите ми я възпроизвеждат по клавиатурата на компа.
    Днес разговарях с колеги - един от врачанско, друг от старозагорско и да ти река, доста са напред от мен, но условия Друмев. Очите са си очи.


    Това е на Бояна Калински.Те в полето са по назад ама то ясно там защо е така.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #752
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Това е на Бояна Калински.Те в полето са по назад ама то ясно там защо е така.
    Да, предполагам, все пак виждам в коя тема се пише. Условията са определящи. Ще ти дам пример: миналата година след първи март, нещата бяха много зле при мен, заради рязкото и студено време минус 21 градуса. Колеги във високопланинските райони ме стигнаха и изпревариха значително в развитието на семействата. За туй че условията са определящи за развитието на семействата. Да, пчеларя и той е част от тях, но може би второстепенно условие, защото каквото и както и да прави, няма ли ги природните (климатични) условия, благоприятстващи развитието, нищо не се получава. Най-добрия, знаеш и можещ пчелар да сложи на чукарите в Рила пчели, все тая. Хайде да го кажем по друг начин - съвкупност от условия.

    ПП Туй последното се мъча да обясня на бачо ти, но явно не мога.

  3. #753
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    https://youtu.be/nfF2C2zUxAE Не бях показвал моят любимец.Миналата година изглеждаше така https://youtu.be/zmwgZIsSMtE вмомента има 3 рамки люпещо се пило от край до край.Основата прегризана на две места по телта/моя грешка/,но също осеменена от край до край.Основната паша след 40-45 дена.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #754
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    https://youtu.be/nfF2C2zUxAE Не бях показвал моят любимец.Миналата година изглеждаше така https://youtu.be/zmwgZIsSMtE вмомента има 3 рамки люпещо се пило от край до край.Основата прегризана на две места по телта/моя грешка/,но също осеменена от край до край.Основната паша след 40-45 дена.
    От него ли доби 155 кг мед?

  5. #755
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от malkia.sandanski Виж публикацията
    От него ли доби 155 кг мед?

    Аз още не съм стигнал 155 още се борим за тях.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #756
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цял ден мрачно и дъждовно.Добре,че тая вечер спря вятъра и успях да сложа по още 2 основи на децата.Рекорьора за сега е с 3 за 5 дена.Забравих да спомена,че в събота преместих семейството което се съмнявах,че е болно в друг кошер.Оказа се,че не е болно,а че една дъска отзад се е изметнала и дъното се е откачило от другата страна.Как се е справило зимата ми е чудно.Направо как се изкефих не е истина.Ако не му мине черна котка път на акацията ще е на 3 магазина 12 ДБ.Тая майка много я харесвам в момента е на 6 рамки пило без венец.Вярно не е от летва до летва,но е като за снимка.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #757
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Цял ден мрачно и дъждовно.Добре,че тая вечер спря вятъра и успях да сложа по още 2 основи на децата.Рекорьора за сега е с 3 за 5 дена.Забравих да спомена,че в събота преместих семейството което се съмнявах,че е болно в друг кошер.Оказа се,че не е болно,а че една дъска отзад се е изметнала и дъното се е откачило от другата страна.Как се е справило зимата ми е чудно.Направо как се изкефих не е истина.Ако не му мине черна котка път на акацията ще е на 3 магазина 12 ДБ.Тая майка много я харесвам в момента е на 6 рамки пило без венец.Вярно не е от летва до летва,но е като за снимка.
    Еееееее, браво. Един пост написан както трябва.

  8. #758
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Еееееее, браво. Един пост написан както трябва.
    Нещо ми се струва, си свалил критериите
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  9. #759
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Нещо ми се струва, си свалил критериите
    Може и да съм ги свалил, но не може да не се отбележи, че е така.

  10. #760
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Може и да съм ги свалил, но не може да не се отбележи, че е така.


    Има промяня не забелязваш ли?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 76 от 126 ПърваПърва ... 2666747576777886 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •