Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 75 от 126 ПърваПърва ... 2565737475767785125 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 741 до 750 от общо 1251
  1. #741
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    А къде беше ти, като негов Пророк или и ти като другите тука лаеш там мълчиш. Да не кажеш че не си знаел

    На мен Фейса ми е забранен със закон.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #742
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Модернизаторе поне малко не ти ли е позната тая основа?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #743
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Модернизаторе поне малко не ти ли е позната тая основа?
    И да ми е позната, понякога само ви гледам какво творите, а и нали съм ти казал, че света не се върти само около теб, за да следим само твоите изяви.

  4. #744
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    И да ми е позната, понякога само ви гледам какво творите, а и нали съм ти казал, че света не се върти само около теб, за да следим само твоите изяви.


    Рано ми е за това нещо още.За сега съм само Пророк на Месията/Бати Янчо/.Поне едно мерси кажи за клипчето дет се вика и кръста ми сложи.Нали видя накрая как ме нажулиха.Ама заради теб знаеш готов съм на всичко да изтърпя.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #745
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Бях пратил клипа на платения канал и не мислих да се защитя/много ма нажулиха/,но си промених решението след като прочетох във фейса как нападат Бати Янчо/Месията/разни измислени майко производители.Аз не разбирам от майко производство,но ще ви покажа как гради без Кофналив Златаришка Родопика оплодена от беломъд Сакарски търтей над 700м надморска.
    https://youtu.be/Z1qTHAsgdR4
    Ти, бай си Янаки не го меси, той е от друго тесто замесен. Той е най-великия, той е Месия, той е.... така си мисли той де, а другите трева пасат. Ти си друга бира и не му се води по акъля, че да не те сподели неговата участ, да станеш и ти низвергнат от всички социални мрежи. Ти си знаеш де.
    Моите силни семейства за 24 часа бяха изградили сложените пити на 50 %. В неделя сложени, в понеделник констатирано. Освен новите, съм сложил и строителна рамка. Семействата са на 12 рамки и другата седмица вероятно на магазини ще са, че рапицата яко напира. Днес ходих да я погледна отблизо - напъпила яко, ама ...

  6. #746
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Рано ми е за това нещо още.За сега съм само Пророк на Месията/Бати Янчо/.Поне едно мерси кажи за клипчето дет се вика и кръста ми сложи.Нали видя накрая как ме нажулиха.Ама заради теб знаеш готов съм на всичко да изтърпя.
    Един ред и половина, а толкова много глупости.

  7. #747
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ти, бай си Янаки не го меси, той е от друго тесто замесен. Той е най-великия, той е Месия, той е.... така си мисли той де, а другите трева пасат. Ти си друга бира и не му се води по акъля, че да не те сподели неговата участ, да станеш и ти низвергнат от всички социални мрежи. Ти си знаеш де.
    Моите силни семейства за 24 часа бяха изградили сложените пити на 50 %. В неделя сложени, в понеделник констатирано. Освен новите, съм сложил и строителна рамка. Семействата са на 12 рамки и другата седмица вероятно на магазини ще са, че рапицата яко напира. Днес ходих да я погледна отблизо - напъпила яко, ама ...

    Тия % що не ги сложи снощи.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #748
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Тия % що не ги сложи снощи.
    Какво е било снощи, че не ми е ясно? Инак процента се отнася за височината на килийката, а площта е на 90%.

  9. #749
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Какво е било снощи, че не ми е ясно? Инак процента се отнася за височината на килийката, а площта е на 90%.

    Бай Иван Акацията мен ме е учил на око да меря.Казваше ми:"Даче,Даче не си учен да мериш с кутишка".
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #750
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Бай Иван Акацията мен ме е учил на око да меря.Казваше ми:"Даче,Даче не си учен да мериш с кутишка".
    Убуу си запомнил! От око до око им разлика - да. Аз претендирам, че моето поглежда реално. По същия начин и мозъка ми обработва информацията, а пръстите ми я възпроизвеждат по клавиатурата на компа.
    Днес разговарях с колеги - един от врачанско, друг от старозагорско и да ти река, доста са напред от мен, но условия Друмев. Очите са си очи.

 

 
Страница 75 от 126 ПърваПърва ... 2565737475767785125 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •