Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 61 от 126 ПърваПърва ... 1151596061626371111 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 601 до 610 от общо 1251
  1. #601
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    Аз съм си продал стоката , че и още искат от мен .
    Това да Ви говори нещо . )


    И аз я отиках на децата.Не продавам вече и килограм.Стигат ми тия 33% от дохода.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #602
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Янчо, условието за районите, АЗ ти го натяквах още лани, когато развиваше някакви теории за "относителността". А житейския опит е важен Янчо, заради това, с което съдбата те принуждава да се бориш, в следствие на което установяваш (ако има с какво), че не става така, както ние го искаме. Никой не поставям под моето ниво, преди да го преценя. Ти обаче, се поставяш над нашето ниво, защото не сме искали да възприемем твоите теории. Да, вероятно си прав, Айнщайн също го имат за луд, но нали не си мислиш, че ти си втория. Не се заяждаме с теб, просто ти се мъчиш да се самоизтъкнеш, но по някакъв неприемлив начин. Не ми се понрави твоя укор: "Имате пари да образовате децата си, а нямате пари да се образовате като пчелари".
    Ти лично познаваш ли пчелар да е отишъл да учи години за пчеларство и да е развил бизнес със пчелите? Аз лично не съм чувал за такъв. Познавам само пчелари който искат само да взимат и нищо да не дават, но дават по един чувал пари за децата си да учат висше, за да отидат после да работят за една заплата. Защо ли никой не иска да прати децата си да научат нещо и да развият семейния бизнес.

  3. #603
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ей мушморок, не ме пращай да чета отдолу, че и това аз съм ти го писал. Тук пак написа една купчина глупости. Ей, ще станеш майстор, но не се знае кога. Само разпиляваш знанията на корифеите във форума на вятъра.
    Ти какво мислиш казах на брата след проверката?
    Снахата тего повярва.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #604
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    Аз съм си продал стоката , че и още искат от мен .
    Това да Ви говори нещо . )
    Това ми говори, че и толкова мед си изкарал. То Варна голяма, но не си само ти пчелар там я.

  5. #605
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Имах предвид самосмените свещиваци,но за сетен път не ме разбра какво имах предвид.

  6. #606
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Имах предвид самосмените свещиваци,но за сетен път не ме разбра какво имах предвид.
    Не, че аз не те разбрах. Ти не ми го обясни както трябва, а ако се напъна да ти разшифровам мисълта, освен да ме заболи главата друго няма да се получи, защото няма нищо кодирано.

  7. #607
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ха, ха... абе аз ще обявя хилядарка, ама май няма да има кой да я вземе. Така ще си висят. А който ги иска ще му посоча един кошер от пчелина му и ще чакаме.
    За илядарка правя всичко модернизаторе да знаеш.От минет до атомна бомба.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #608
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    За илядарка правя всичко модернизаторе да знаеш.От минет до атомна бомба.
    Тъй като второто не знаеш как се прави ще си останеш само с първото.

  9. #609
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Ти лично познаваш ли пчелар да е отишъл да учи години за пчеларство и да е развил бизнес със пчелите? Аз лично не съм чувал за такъв. Познавам само пчелари който искат само да взимат и нищо да не дават, но дават по един чувал пари за децата си да учат висше, за да отидат после да работят за една заплата. Защо ли никой не иска да прати децата си да научат нещо и да развият семейния бизнес.
    Това, важно условие ли е, за да се занимаваш с пчеларство. Казвал съм го не веднъж, моето пчеларство е наследствено, но аз не съм насочил моя син в тази насока, както не бих го направил и с по-малкото си дете. Нека те си изберат пътя, който да следват. И недей вкарва други условности в спора ни.
    Бизнеса с пчелите е меко казано, кьор фишек. Ти, дай боже да имаш деца, би ли ги насочил към това занимание? За взимането и даването на пчеларите ми е ясно и добре познато, тъй че... Пчеларския бизнес го развива държавата, но да не се впускам в подробности.
    И да те питам, твоето образование да не е мебелист?

  10. #610
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Ти лично познаваш ли пчелар да е отишъл да учи години за пчеларство и да е развил бизнес със пчелите? Аз лично не съм чувал за такъв. Познавам само пчелари който искат само да взимат и нищо да не дават, но дават по един чувал пари за децата си да учат висше, за да отидат после да работят за една заплата. Защо ли никой не иска да прати децата си да научат нещо и да развият семейния бизнес.

    Аз познавам доста.Даже някой бяха и платено и са правиха на гулеми,ама сега с техните знания са безсилни и надничат във форума като лалугер из дупка или като колегата от севера като глуха свиня в тикви...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 61 от 126 ПърваПърва ... 1151596061626371111 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •