Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 8 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 80
  1. #1
    Потребител
    Регистриран
    12.03.2015
    Мнения
    61

    Търся циркуляр - герунг

    Здравейте , и честита нова година на всички...

    Търся да купя потапящ циркуляр - герунг / пендула , който както го знае , за предпочитане е да е с изтегляне

    Нямам претенций за марка , важното е да работи както трябва и да няма луфтове

    Цената е според зависи ..

  2. #2
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    Севлиевски
    Търси в олх . иначе в Практикер има бош с изтегляне и без него. Моята е такава без изтегляне.

  3. #3
    Потребител
    Регистриран
    12.03.2015
    Мнения
    61
    Цитат Първоначално публикувано от bat_minka Виж публикацията
    Търси в олх . иначе в Практикер има бош с изтегляне и без него. Моята е такава без изтегляне.
    От няколко дена търся из олх и базар ама няма нищо което да си заслужава .
    В практикер имаш ли идея каква е цената на бошовете , че в сайта им не ги намирам , и ако можеш да кажеш доволен ли си от твоя ..

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    11.09.2015
    Мнения
    7
    Пчеларски район
    Марково,обл. Шумен
    Здравей, не знам с какви пари разполагаш но това http://shop.kirov.net/?cid=67&pid=2326 определено може да ти свърши добра работа и цената е добра в момента. Ако имаш човек в Германия цената там е още по добра http://www.amazon.de/Metabo-Kapp--an...TABO+KGS+216+M .

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    21.05.2014
    Мнения
    14
    Пчеларски район
    първомай

  6. #6
    Потребител
    Регистриран
    12.03.2015
    Мнения
    61
    Цитат Първоначално публикувано от GeorgiGT Виж публикацията
    Здравей, не знам с какви пари разполагаш но това http://shop.kirov.net/?cid=67&pid=2326 определено може да ти свърши добра работа и цената е добра в момента. Ако имаш човек в Германия цената там е още по добра http://www.amazon.de/Metabo-Kapp--an...TABO+KGS+216+M .
    И аз за такова се оглеждам , но 500 лв. немога да дам , някъде около 350-60 лв. ми е бюджета , иначе от германия си е оферта , ама нямам никой познат там..

    Цитат Първоначално публикувано от tim35 Виж публикацията
    На това метабо човека му иска 400 лв, и не ще да намали и стотинка , предложих му 350 лв. ама не не съгласи , и пак са си много при положение че му е изтекла гаранцията , демек е минимум 3 годишно , незнам тогава колко е струвало но преди година бяха по около 300 и малко лева

  7. #7
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.02.2013
    Мнения
    353
    Цитат Първоначално публикувано от bat_minka Виж публикацията
    Търси в олх . иначе в Практикер има бош с изтегляне и без него. Моята е такава без изтегляне.
    Герунгът без изтегляне върши ли работа? За какво го ползваш?
    Чудя се за подобна машинка, но ми се струва, че без изтегляне става само за клъцкане на летви - рамки, первази, не и да бъде в помощ при правене на кошери.

    Колкото до транспорта от Германия - не е проблем, с гъбко идва за 4-3лв килото.

  8. #8
    Автор
    Регистриран
    17.10.2012
    Мнения
    136
    Пчеларски район
    Троян

  9. #9
    Потребител
    Регистриран
    12.03.2015
    Мнения
    61
    Цитат Първоначално публикувано от BateMisho Виж публикацията
    Герунгът без изтегляне върши ли работа? За какво го ползваш?
    Чудя се за подобна машинка, но ми се струва, че без изтегляне става само за клъцкане на летви - рамки, первази, не и да бъде в помощ при правене на кошери.

    Колкото до транспорта от Германия - не е проблем, с гъбко идва за 4-3лв килото.
    И без изтегляне да е , засега ще върши работа . В момента правя магазини и капаци от едни палети , 9-10 см. са широки дъските , ама така или иначе ще се купува нещо по добре с изтегля да е. Другия вариант е да взема нещо евтино без изтегляне , и да се оглеждам за някой с изтегляне на далавера :D
    А ако се поръчва от германия трябва да има някои да го донесе , че то си тежи като умрял ци*анин , 17-18 кг, е цалата пратка ...

  10. #10
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    Севлиевски
    Боша без изтегляне реже до 12 см. за мене е ок . Възглавници , капаци , дъна ОК.

 

 
Страница 1 от 8 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •