Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678
Резултати от 71 до 80 от общо 80
  1. #71
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от antiblock Виж публикацията
    И аз за такова се оглеждам , но 500 лв. немога да дам , някъде около 350-60 лв. ми е бюджета , иначе от германия си е оферта , ама нямам никой познат там..



    На това метабо човека му иска 400 лв, и не ще да намали и стотинка , предложих му 350 лв. ама не не съгласи , и пак са си много при положение че му е изтекла гаранцията , демек е минимум 3 годишно , незнам тогава колко е струвало но преди година бяха по около 300 и малко лева
    Сега скачаш на 700лв.
    След това, какво ще следва да се търси и на каква цена?

  2. #72
    Потребител
    Регистриран
    12.03.2015
    Мнения
    61
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Сега скачаш на 700лв.
    След това, какво ще следва да се търси и на каква цена?
    Е то идеята беше да взема герунг и след това да взема и настолен , ако беше изчел цялата тема щеше да разбереш .. а при положение че няма да вземам герунг мога да увелича бюджета за настолния , и не са 700 а 630 , ама кой да гледа

  3. #73
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от antiblock Виж публикацията
    Е то идеята беше да взема герунг и след това да взема и настолен , ако беше изчел цялата тема щеше да разбереш .. а при положение че няма да вземам герунг мога да увелича бюджета за настолния , и не са 700 а 630 , ама кой да гледа
    630лв. сега, но ако паднат горивата може да падне и на 360лв. Само не знам франко вкъщи или франко къде? е въпросната цена.

  4. #74
    Потребител
    Регистриран
    12.03.2015
    Мнения
    61
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    630лв. сега, но ако паднат горивата може да падне и на 360лв. Само не знам франко вкъщи или франко къде? е въпросната цена.
    Хах какъв ти е проблема на теб , дори и 700 лв. да е или пък 800...няма ти да ми го купуваш .. ама виж ако си решил , аз подаръци не отказвам...

  5. #75
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    http://olx.bg/ad/statsionaren-tsirku...tml#0b987e4a3b Ето ти циркуляр и да почерпиш.

  6. #76
    Цитат Първоначално публикувано от vencii Виж публикацията
    http://olx.bg/ad/statsionaren-tsirku...tml#0b987e4a3b Ето ти циркуляр и да почерпиш.
    Ама страшна гаранция му дават.

  7. #77
    Автор
    Регистриран
    17.10.2012
    Мнения
    136
    Пчеларски район
    Троян
    Аз бих погледнал и това.Освен това можеш да се пробваш и без ДДС.Но ти си избираш.Аз бих взел и циркуляра който предлага колегата Венци,но ти си знаеш..
    http://olx.bg/ad/statsionaren-tsirku...tml#800fc879fe

  8. #78
    Потребител
    Регистриран
    12.03.2015
    Мнения
    61
    Цитат Първоначално публикувано от piper Виж публикацията
    Аз бих погледнал и това.Освен това можеш да се пробваш и без ДДС.Но ти си избираш.Аз бих взел и циркуляра който предлага колегата Венци,но ти си знаеш..
    http://olx.bg/ad/statsionaren-tsirku...tml#800fc879fe
    Гледах го днес в някой от хилядите сайтове.. и общо взето ми хареса , какво ще рече да се пробвам без ддс

  9. #79
    Автор
    Регистриран
    17.10.2012
    Мнения
    136
    Пчеларски район
    Троян
    Обаждаш се и питаш дали можеш да го платиш без ДДС.Защото обявата е от фирма и понякога,някои машини могат да се продадат без ДДС и фактура,но с гаранция.

  10. #80
    Потребител
    Регистриран
    12.03.2015
    Мнения
    61
    Да не отварям нова тема , след циркуляра дойде време за винтоверт , предпочитам да е нов , ама в краен случай може и 2-ръка от някой съфорумец , не от олх -а , и задължително с Li-ion батерия , бюджет 100 тина лева

 

 
Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •