Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 21 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 210

Тема: 6.3

  1. #31
    Презентация на Програмата на развитие на селските райони. Мярка 6.3-АПИ БЪЛГАРИЯ 2016 г.

    http://www.agro-consultant.net/web-t...yarka-6-3.html

  2. #32
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Хи хииии, пич верно се “изака“...... А особенно за земеделието, не си уцелил къде да се “качнеш“ и да определяш кое е просто и кое не.
    П.П. да не ти обяснявам, че почти съм одобрен и без наредба..... и служителките в ОблССЗ се радват като ме видят. Правят всичко възможно да ми нагодят проекта......и се радват и стискат палци като отворят програмата да бъда одобрен.
    За мярка 6.3 забравяме. Сега по принцип.

    Те служителките ще ти нагодят проекта, ама работата няма да ти я свършат.
    А ти щом не можеш да си нагодиш сам проекта, толкова ще можеш и работата да свършиш.
    И тогава какво остава?-топла супа. А с топлата супа какво се прави? - справка: Любо Пенев.

  3. #33
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    За мярка 6.3 забравяме. Сега по принцип.

    Те служителките ще ти нагодят проекта, ама работата няма да ти я свършат.
    А ти щом не можеш да си нагодиш сам проекта, толкова ще можеш и работата да свършиш.
    И тогава какво остава?-топла супа. А с топлата супа какво се прави? - справка: Любо Пенев.
    Ревеш на чужди гробища. Ще си го получиш в най-скоро време.

  4. #34
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Ревеш на чужди гробища. Ще си го получиш в най-скоро време.
    Ти гледай да си получиш нещо по мярка 6.3, щото като ти чета постовете, шанса ти е "голям".

  5. #35
    Автор
    Регистриран
    18.01.2012
    Мнения
    131
    Пчеларски район
    там край реката
    Валко е като надут балон. Една тънка карфица и Буууум и си нищо. Ама нека го оставим да се надува.

  6. #36
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от Краско Виж публикацията
    Валко е като надут балон. Една тънка карфица и Буууум и си нищо. Ама нека го оставим да се надува.
    Дай разяснение , че не те разбрах .

  7. #37
    Потребител
    Регистриран
    14.12.2014
    Мнения
    83
    Пчеларски район
    с. Градец, община Костинброд
    http://www.fermer.bg/files/2/merged_dokument_492.pdf

    Проекто-наредба по 6.3.

  8. #38
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    Севлиевски
    За мярка 6-3 .Имота в който са пчелите е моя собственост ,а пчелина е Рег. на дъщеря ми.Трябва да имам дългосрочен договор за наем с нея които да е нот. заверен и вписан в съда по местонахождение на пчелина.Та въпросът ми е следният.Може ли кмета на селото да завери дог. за наем и трябва ли в договора да се пише за каква сума се отдава на месец или може да е безвъзмезден, тоест да не се плаща наем.

  9. #39
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Цитат Първоначално публикувано от bat_minka Виж публикацията
    За мярка 6-3 .Имота в който са пчелите е моя собственост ,а пчелина е Рег. на дъщеря ми.Трябва да имам дългосрочен договор за наем с нея които да е нот. заверен и вписан в съда по местонахождение на пчелина.Та въпросът ми е следният.Може ли кмета на селото да завери дог. за наем и трябва ли в договора да се пише за каква сума се отдава на месец или може да е безвъзмезден, тоест да не се плаща наем.
    Нотариално заверен означава заверен от нотариус, който вписва договора в Службата по вписвания.
    Working....

  10. #40
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Батка, в договора пиши, че ти го отдава с/у това да се грижиш за него "с грижата на добър стопанин" БЕЗ НАЕМ. Ако плащаш наем, после тя трябва да го декларира и да се плати данък. От сумата се приспадат 10% признати разходи, и в/у остатъка се плащат 10% данък.

    Поздрави, Г. Георгиев

 

 
Страница 4 от 21 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •