Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 21 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 210
  1. #41
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    и не си падам по колене и оправяне на селски прасета.
    Губиш много яка тръпка.

  2. #42
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    остриетата през цялата дръжка ли ги правиш?

  3. #43
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    остриетата през цялата дръжка ли ги правиш?
    Да. Има един сниман в две позиции. Погледни го.

  4. #44
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Да. Има един сниман в две позиции. Погледни го.
    СЛЪНЧО ,предлагам кооперация.Виждам че интереса към хладните оръжия е голям във форума .От мен финанси , база ,производствена организация ,от теб идеи ,модели ,реализация .Работим 60:40 .Решаващ глас–1 златен лев .Друг вариант–на лични или изкупуване на всички .

  5. #45
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    СЛЪНЧО ,предлагам кооперация.Виждам че интереса към хладните оръжия е голям във форума .От мен финанси , база ,производствена организация ,от теб идеи ,модели ,реализация .Работим 60:40 .Решаващ глас–1 златен лев .Друг вариант–на лични или изкупуване на всички .
    Дадено, но нещо процента на разпределение не ми харесва. И ще кажа защо. Тези всичките неща които изброяваш ги имам налице.

  6. #46
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Да. Има един сниман в две позиции. Погледни го.
    видях даже нитовете в задния край на някой дръжки. мисълта ми беше дали всички са така. чупил ми се е в ръцете нож с острие до половината на дръжката, за мен това не е нож. П.С. няма да поръчам, просто любопитство.

  7. #47
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    [QUOTE = solaris60; 79136] Да. Има един сниман в две позиции. Погледни го. [/ QUOTE] видях даже нитовете в задния край на някой дръжки. мисълта ми беше дали всички са така. чупил ми се е в ръцете нож с острие до половината на дръжката, за мен това не е нож. П.С. няма да поръчам, просто любопитство.
    Разбрах защо питаш. Всичките са така, но дръжките са различни и начина им на изработка е различен.

  8. #48
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    СЛЪНЧО ,предлагам кооперация.Виждам че интереса към хладните оръжия е голям във форума .От мен финанси , база ,производствена организация ,от теб идеи ,модели ,реализация .Работим 60:40 .Решаващ глас–1 златен лев .Друг вариант–на лични или изкупуване на всички .
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Дадено, но нещо процента на разпределение не ми харесва. И ще кажа защо. Тези всичките неща които изброяваш ги имам налице.
    И двамата забравихте да споменете ПАЗАРА. Имате ли пазар? Имате ли добър маркетинг, за да разширите този пазар? Една организация на някакво производство винаги започва да се планира за задоволяване на някаква КОНКРЕТНА ПАЗАРНА НИША с конкретни потенциални ОБЕМИ на продукцията. Имате ли пазарна ниша? Какво показват проучванията за потребителското търсене, което мислите да задоволите? От тука започва планирането на всичко останало, което твърдите че го имате?

    Трябва първо да си отговорите на въпроса колко ножове ще произвеждате - 2 бр. на месец или 2 милиона на месец. За да си отговорите първо трябва да си изясните къде ще ги продавате, кой ще ги купува и по каква цена. Ако тука реално прецените ситуацията, след това планирането на производството е само въпрос на сметки, които всеки може сам да си ги направи само с няколко таблици на Excel. Всичко това се нарича БИЗНЕС ПЛАН, в който си има задължителни стъпки за изясняване.

    http://www.novavizia.com/kak-da-napr...v-osem-stapki/

    Само искам да кажа, че ако един бизнес се провали още на етап бизнес-план, то той се проваля и в действителноста. Бизнес-плана е НЕОБХОДИМО, но не и достатъчно условие. Има още много стъпки, но тази първа стъпка е задължителна. Само за сведение - 99% от хората се провалят именно защото се хвърлят презглава да реализират някаква бизнес-идея, без предварително да са си направили бизнес-план.

  9. #49
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    И двамата забравихте да споменете ПАЗАРА. Имате ли пазар? Имате ли добър маркетинг, за да разширите този пазар? Една организация на някакво производство винаги започва да се планира за задоволяване на някаква КОНКРЕТНА ПАЗАРНА НИША с конкретни потенциални ОБЕМИ на продукцията. Имате ли пазарна ниша? Какво показват проучванията за потребителското търсене, което мислите да задоволите? От тука започва планирането на всичко останало, което твърдите че го имате?

    Трябва първо да си отговорите на въпроса колко ножове ще произвеждате - 2 бр. на месец или 2 милиона на месец. За да си отговорите първо трябва да си изясните къде ще ги продавате, кой ще ги купува и по каква цена. Ако тука реално прецените ситуацията, след това планирането на производството е само въпрос на сметки, които всеки може сам да си ги направи само с няколко таблици на Excel. Всичко това се нарича БИЗНЕС ПЛАН, в който си има задължителни стъпки за изясняване.

    http://www.novavizia.com/kak-da-napr...v-osem-stapki/

    Само искам да кажа, че ако един бизнес се провали още на етап бизнес-план, то той се проваля и в действителноста. Бизнес-плана е НЕОБХОДИМО, но не и достатъчно условие. Има още много стъпки, но тази първа стъпка е задължителна. Само за сведение - 99% от хората се провалят именно защото се хвърлят презглава да реализират някаква бизнес-идея, без предварително да са си направили бизнес-план.
    Ха, ха.... Искаш да се включиш ли или ни мислиш за патки?

  10. #50
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Ха, ха.... Искаш да се включиш ли или ни мислиш за патки?
    Опитвам се да ви предпазя от необмислени постъпки.
    Реших да напиша постинга си на базата на вашите два постинга, в които вие забравихте да споменете най-важното нещо за всеки един бизнес. Това ме наведе на мисълта, че може би не сте наясно с проблема. Затова и се включих в дискусията, иначе щях да си мълча.

 

 
Страница 5 от 21 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •