Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 51 до 60 от общо 60
  1. #51
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Един бъг
    Чатът се показва на прозореца за качване. Закрива и бутоните, а на заден фон се вижда основната страница.

    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  2. #52
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Има и бъгове, а и недонастроени може би опции. Например с търсачката. Наложи ми се да търся днес едно име във форума. Търсачката ми даде две теми. Едната беше само една страничка и работата беше лесна. Ама другата - цели 64 страници, които трябва да разлистваш една по една докато стигнеш до резултата! Направо ми се отели вола!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #53
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Дамян Дамянов Виж публикацията
    Един бъг
    Чатът се показва на прозореца за качване. Закрива и бутоните, а на заден фон се вижда основната страница.

    Преместих лентата на чата с 254 пиксела наляво. Така вече се виждат бутончетата за качване на файлове.

  4. #54
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Още двама потребители и ще счупим рекорда от 691.Цялата тази наличност долу реална ли е? Готово вече е факт.

  5. #55
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Още двама потребители и ще счупим рекорда от 691.Цялата тази наличност долу реална ли е? Готово вече е факт.
    Бройката на активните потребители в заглавната страница на форума въобще не е реална. Всичко е свързано с този чат и с проблемите с разлогването. Параметъра, с който регулирам автоматичното разлогване при неактивност, по Default беше настроен на 900 секунди (15 минути). След като започнаха оплакванията го увеличих на 1 час. Оплакванията продължиха и аз още веднъж го увеличих на 10 часа.

    В момента това, което наблюдавате, е броят на логнатите потребители в последните 10 часа. Това обаче означава, че и чата не би трябвало да се скъса, ако 10 часа играете например шах, без да рефрешвате прозореца.

    Ако искате да разберете кои са активните потребители за последните 5 минути, гледайте прозорчето на чата. При него настройката за визуализация е на 300 секунди (5 минути). Снощи например в него наблюдавах 32 потребители със зелена точка. Можем да приемем, че това е действителния брой на хората във форума.

  6. #56
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Снощи например в него наблюдавах 32 потребители със зелена точка. Можем да приемем, че това е действителния брой на хората във форума.
    Действителния брой в чата сме ти, аз, iliev, Дамян Дамянов и Mario90. Атанасов само проветрява.

  7. #57
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.06.2014
    Мнения
    466
    Пчеларски район
    гр Aприлци
    Матеев ,реално или не,мисля ,че се трошат рекорди ! Май ,че ще черпиш или ние тебе !?
    Най-много потребители онлайн 1,063, Днес в 20:11.
    С една дума : Няма вече БГ мама ,няма БГ татко и форуми за мармалад и сладко !

  8. #58
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Бройката я навъртат анонимните потребители. Те са 4-5 пъти повече от регистрираните.

  9. #59
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.06.2014
    Мнения
    466
    Пчеларски район
    гр Aприлци
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Бройката я навъртат анонимните потребители. Те са 4-5 пъти повече от регистрираните.
    Точно там е истината ,ще хванем анонимните да почерпят ! Така де, що да се набутваме свои хора !

  10. #60
    Наблюдател
    Регистриран
    22.06.2015
    Мнения
    1
    Пчеларски район
    гр. Луковит
    Поддържам създаване на такъв раздел. Винаги трябва да се учи!

 

 
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •