Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 15 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 144
  1. #21
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Цитат Първоначално публикувано от petkofire
    Днес прехвърлих гореспоменатото семейство,нямах проблеми.Но ми направи впечатление,че нямаше никакво пило освен пресноснесени яйца.А иначе самото семейство си беше добре,в смисъл не беше слабо-пчелите покриваха 8 питиДБ.И затова си мисля,че се е люпело пило ,но поради някаква причина е спряло яйцеснасянето.
    Ето в този случай аз предпочитам да го прехвърля на гол рой
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  2. #22
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.11.2010
    Мнения
    220
    Това е добра идея,но аз няма как да го направя,защото нямам изградени ЛР пити.

  3. #23
    ИВ Трейдинг ООД предлага пластмасови опаковки с различна вместимост благодарение на прозрачността, на които потенциалния купувач може да оцени качеството на пчелния мед още преди покупката. Предлаганата опаковка е удобна за използване. Атрактивния дизайн ще създаде възможност за привличане вниманието на купувачите.
    Опаковъчни решения за Вас

  4. #24
    ANIBAL
    Guest
    Цитат Първоначално публикувано от petkofire
    Това е добра идея,но аз няма как да го направя,защото нямам изградени ЛР пити.
    Пич,гол рой означава само восъчни основи!!Не ти трябват пити.

  5. #25
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.11.2010
    Мнения
    220
    Пич,според теб в средата на март ,дали ще градят тези основи?А за изградените пити имах впредвид да сменя кошера,като на мястото на стария сложа корпус с изградени питиЛР.Знам какво е гол рой!

  6. #26
    Заслужил Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    248
    Аре Коста сега в твой стил, що е то гол рой има ли основи няма ли, има ли пити няма ли или пък са само пчели без нищо??!! Давай ти си!

  7. #27
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Колеги,дразгите са излишни,темата е "пчеларски инвентар",придържайте се към нея.

  8. #28
    ANIBAL
    Guest
    [quote="petkofire"]Пич,според теб в средата на март ,дали ще градят тези основи?

    ПРОБВАЙ ДЕ!!

    ДЕСПОТОВ, МОЯ СТИЛ Е КОДИРАН!!ЕДВА ЛИ ЩЕ ГО РАЗБЕРЕШ.

  9. #29
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607




    Силата присъства там, където работи мисълта.

  10. #30
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.04.2011
    Мнения
    248
    Интересува ме, какъв уред трябва да закупя за нагряване на телта на рамките при монтаж на восъчни основи. Конкретно ме интересува волтаж, ампераж и други подобни харектеристики, за да не ми се смеят в магазина.

 

 
Страница 3 от 15 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •