Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 79 от 87 ПърваПърва ... 29697778798081 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 781 до 790 от общо 861
  1. #781
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Мнения
    601
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Какво значение има колко получава убиец на пътя? Дали е богат или беден? С голф или бентли? Няма как да се таксуват според доходите. Много добре знаеш за какво говоря. Според мен глобите са малки. Това е!
    Миналата година иззлезна статистика за неплатени глоби от порядъка на милион.Сега не знам събират ли ги?

  2. #782
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от mici-92 Виж публикацията
    Миналата година иззлезна статистика за неплатени глоби от порядъка на милион.Сега не знам събират ли ги?
    Ами наште хич не си поплюват! За нула време ти пускат дело. После съдия изпълнител. Освен това НАП е преизпълнил плана с три милиарда. Така че, сигурно ги събират.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  3. #783
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Какво значение има колко получава убиец на пътя? Дали е богат или беден? С голф или бентли? Няма как да се таксуват според доходите. Много добре знаеш за какво говоря. Според мен глобите са малки. Това е!
    Разбирам те напълно, но за глобите не съм много съгласен. Нека ги има глобите, но налагането трябва да е както трябва. С години на дадена спирка за автобуса си спират и никой не го е еня. В един ден, отиват нашите и глобяват. ОК. След това пак с години тази спирка е окупирана от автомобили. И като се има предвид, че спирката е на 50 метра от полицията. Примери много - няма да изреждам. За да има ред, то тази манипулация с глобите трябва да е постоянна. Стъпиш ли там и глобата да ти е написана. И това за всеки, без изключение. Другото което е. Сини зони, зелени зони. За кой са тези зони? В Пловдив в един момент ми хареса как се действа. Влизаш в улицата, паркираш на някое свободно място и плащаш веднага на човек който дори ти помага да паркираш или ти посочва място. Хем парите влизат в касата, хем и ти не се чудиш кой паяк ще ти вдигне колата. Важното е, тези парички къде заминават, защото една улица в Пловдив днес генерира толкова пари, че за един месец да я позлатят, а ние пак си блъскаме в дупките. Та мисълта ми е, че не глобите да са големи, а да се взимат редовно. По този начин ще се научим, че след като сме спрели винаги ще сме наказани, а не в годината един път, но тъй, че после да стоя гладен цял месец, че са ме глобили за неправилно паркиране, а през другото време всички си спират на същото място с години. Аз как да си взема поука? Няма как, гледайки какво става и само ще псувам, че в държавата ВЪОБЩЕ няма ред.

  4. #784
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Еййй, я да хванете пътя за северна корея.

  5. #785

  6. #786
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    По белите държави няма и дупки.
    Интересно, че бат тянко и Трендафил Дончев се чудят как да пълнят хазната, щото други хора се чудят как да я изпразват по-успешно.

  7. #787
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Да не ви разводнявам темата, ама тоя велосипедиста на снимката как кара с тая предна гума бе да го ...?

  8. #788
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Да не ви разводнявам темата, ама тоя велосипедиста на снимката как кара с тая предна гума бе да го ...?
    На мен пък ми направи впечатление тръбите.Защо не са прави,а на зиг-заг...

  9. #789
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Може би заради линейните разширения, предизвикани от температурните амплитуди.

  10. #790
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Де да беше гола тръба...

 

 
Страница 79 от 87 ПърваПърва ... 29697778798081 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •