Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 861

Преглед на хибрид режима

  1. #1
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас

    Икономика, Политика, Управление...

    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Другаря Путин ни иска целокупно, точно както едно време.Неще само медеца.
    Според мен пак си в грешка .По-лесно е да доиш ,отколкото да храниш. И преди беше така .

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Едно време хем ни доиха,хем хранехме,но поне за храненето получавахме.А сега само ни доят,доят,доят-28 пъти + един......

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Едно време хем ни доиха,хем хранехме,но поне за храненето получавахме.А сега само ни доят,доят,доят-28 пъти + един......
    Да да ,когато са ни хранили ,явно съм бил запас.Брейй много бързо забравихте празните магазини.Да ама тогава имахте пари .Ха-ха имахте ,защото нямаше какво да си купите с тях.

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Да да ,когато са ни хранили ,явно съм бил запас.Брейй много бързо забравихте празните магазини.Да ама тогава имахте пари .Ха-ха имахте ,защото нямаше какво да си купите с тях.
    Коя година визираш?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Коя година визираш?
    Ами колко бяха -45 .Е може да извадим няколко от първите ,докато се стиковат нещата.

  6. #6
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    tsc1 кажи в кои години на социализма е имало бонлук по магазините. Да идеш и да си купиш без проблеми телевизор, пералня, бойлер или кошарка за бебето. За качеството не ми се говори, щото в болшинството от случаите си купувахме нещо което не става за нищо и после го доработвахме.

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от vencii Виж публикацията
    tsc1 кажи в кои години на социализма е имало бонлук по магазините. Да идеш и да си купиш без проблеми телевизор, пералня, бойлер или кошарка за бебето. За качеството не ми се говори, щото в болшинството от случаите си купувахме нещо което не става за нищо и после го доработвахме.
    Боллук не е имало, няма защо да си кривим душите. Но и празни магазини преди 91г не помня. Имаше дефицитни стоки, предимно вносни, за които се чакаше ред. Но пък имаше и ред. За сметка на това нямам спомен за просяци, за ровещи по кофите интелектуалци или събиране на помощи за лечението на някое детенце. Нямам спомен да съм ял вносни домати и чушки или да съм носил китайски обувки. Хората живееха скромно, но нямаше фрапища бедност, глад и най-вече тая тотална неграмотност и изпростяване. Имахме собствена промишленост - машиностроене, електроника, химическа, лека и хранително-вкусова. Стоките ни не бяха върха на качеството, но отговаряха на тогавашните стандарти и добре се пласираха в СИВ. На тази тема може много да се пише, но реална оценка могат да дадат само хората, живели по тези времена и в новите такива. Тези, които имат реална база за сравнения и не са обременени от политически предрасъдаци.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #8
    Автор
    Регистриран
    02.08.2014
    Мнения
    172
    И после се чудете защо наричат САЩ, Империя на Злото

    От 239 годишното си жалко съществуване, САМО 21 години тази държава не е участвала във военен конфликт (и в тази статистика не влизат въобще интригите и подлостите на ЦРУ) някъде по света. Най-дългия мирен период е бил от цели 6 години! Няма нито един президент, който да си е изкарал ''мирно'' мандата (Бог да ние на помощ с този, който идва!).

    Това е империя хранеща се от кръв и насилие. Самото олицетворение на Злото.

    Обръщам се специално към ''русофобите'': може ли да съпоставите картинката, описана в статията по-горе с подобна на СССР-Русия???
    Когато фактите говорят, празните приказки са излишни май... Не съм ''русофил'', ама като се поогледаме, само Русия има достатъчно голяма сабя, за да отсече главата на тази змия и да оттърве целия свят от изтребление.

  9. #9
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Точно казано !

  10. #10
    Заслужил Автор
    Регистриран
    29.04.2015
    Мнения
    340
    Цитат Първоначално публикувано от kubio Виж публикацията
    И после се чудете защо наричат САЩ, Империя на Злото

    От 239 годишното си жалко съществуване, САМО 21 години тази държава не е участвала във военен конфликт (и в тази статистика не влизат въобще интригите и подлостите на ЦРУ) някъде по света. Най-дългия мирен период е бил от цели 6 години! Няма нито един президент, който да си е изкарал ''мирно'' мандата (Бог да ние на помощ с този, който идва!).

    Това е империя хранеща се от кръв и насилие. Самото олицетворение на Злото.

    Обръщам се специално към ''русофобите'': може ли да съпоставите картинката, описана в статията по-горе с подобна на СССР-Русия???
    Когато фактите говорят, празните приказки са излишни май... Не съм ''русофил'', ама като се поогледаме, само Русия има достатъчно голяма сабя, за да отсече главата на тази змия и да оттърве целия свят от изтребление.
    Ако можеш да ми дадеш пример за една държава, която е в зоната на влияние на САЩ или е техен съюзник и народа там да мизерува. Аз се сещам за Япония, Германия, Ю. Корея, Канада. После ми кажи една държава която е в зоната на влияние на Русия и хората да живеят много добре. Примерно Беларус, Чечня, С. Корея, България.

    А за това колко и е дълга сабята на Русия само ще ти кажа, че Габон и Ботсвана изпревариха Русия по БВП на глава от населението. Това е официална статистика.
    http://www.faktor.bg/novini/svjat/69...n-produkt.html

 

 
Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •