Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 30 от 87 ПърваПърва ... 2028293031324080 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 291 до 300 от общо 861
  1. #291
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Да де аз ще се кефя, че Атака не е в парламента, друг ще се кефи за ДПС и по- нататък-какво?
    Ти задавал ли си си въпроса: Как така? Бивша Югославия, я кръстосваха със Стелт и... възстановиха си инфраструктура и какво ли не, та са по-добре. Румъния-показен разстрел на Чаушеско(не ти знам възрастта, аз го гледах на живо по ТВ). Правят струват и... пак по-добре от нас. Къде е проблема? Нали дишаме един и същ въздух. Проблема е в "гените" (scutellator е спец по това) и за това са необходими по-радикални мерки, а това е първата стъпка.

  2. #292
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ти задавал ли си си въпроса: Как така? Бивша Югославия, я кръстосваха със Стелт и... възстановиха си инфраструктура и какво ли не, та са по-добре. Румъния-показен разстрел на Чаушеско(не ти знам възрастта, аз го гледах на живо по ТВ). Правят струват и... пак по-добре от нас. Къде е проблема? Нали дишаме един и същ въздух. Проблема е в "гените" (scutellator е спец по това) и за това са необходими по-радикални мерки, а това е първата стъпка.
    В Сърбия и в Румъния има ли задължително гласуване?

  3. #293
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    В Сърбия и в Румъния има ли задължително гласуване?
    Отговори си сам,има ли необходимост, след като фактите са достатъчно показателни.
    Необходимо ли е да се сменя коча на стадото, след като и овцете, и стопанина са доволни от него.

  4. #294
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Ти виждал ли си овца да избира своя овчар? Откакто има овце на този свят овчаря си се самоназначава.
    Нали знаеш какво е определението за царе, императори, владетели или всякакъв друг тип "лидери"?

    Лидер (вожд, цар, император) е този, за който народа (подчинените му) СА СЪГЛАСНИ ТОВА ДА Е ТАКА !!!

    Това "съгласие" понякога се постига със сила или дори посредством насаждане на страх, но е факт че народа (подчинените) са тези, които могат да свалят своя лидер от власт. И ако народа (овцете) това не го правят, това си е техен личен проблем. Овцете сами избират собствената си участ - дали наистина да бъдат СТРИГАНИ ОВЦЕ и безропотно да блеят, или да ХВАНАТ СЪДБАТА СИ В СВОИ РЪЦЕ и сами да си сменят овчаря.

    На чужди (международни) овчари не може да се вярва. Те свалят местния овчар от власт и слагат друг, по-удобен за тях овчар, който всъщност е най-голямата овца от всички овце.

  5. #295
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Отговори си сам, след като фактите са достатъчно показателни.
    За какво има такива природно надарени умници във форума , па аз сам да питам и сам да си отговарям.

  6. #296
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    За какво има такива природно надарени умници във форума , па аз сам да питам и сам да си отговарям.
    Ми, щото се стремиш, да отговаряш на въпроса с въпрос. Вникни, помисли, сподели и .. Иначе, каквото повикало, такова се и обадило.

  7. #297
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Нали знаеш какво е определението за царе, императори, владетели или всякакъв друг тип "лидери"?

    Лидер (вожд, цар, император) е този, за който народа (подчинените му) СА СЪГЛАСНИ ТОВА ДА Е ТАКА !!!

    Това "съгласие" понякога се постига със сила или дори посредством насаждане на страх, но е факт че народа (подчинените) са тези, които могат да свалят своя лидер от власт. И ако народа (овцете) това не го правят, това си е техен личен проблем. Овцете сами избират собствената си участ - дали наистина да бъдат СТРИГАНИ ОВЦЕ и безропотно да блеят, или да ХВАНАТ СЪДБАТА СИ В СВОИ РЪЦЕ и сами да си сменят овчаря.

    На чужди (международни) овчари не може да се вярва. Те свалят местния овчар от власт и слагат друг, по-удобен за тях овчар, който всъщност е най-голямата овца от всички овце.
    Много добре казано! Понеже винаги съм бил аполитичен и не се интересувам от партии по много причини ,само ще добавя ,че ние сме били винаги СТРИГАНИ ОВЦЕ.Докато нямаме национално самосъзнание като сърбите и румънците,винаги ще ни стрижат! Просто не се държим като нация и общество!
    Неслучайно гърците ни го казват при всеки удобен момент ,че сме заспал народ......

  8. #298
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Задължителното гласуване освен че ще научи българина, че упражняването на демокрация не е само право, а и задължение, но и ще направи корпоративния и купения вот безсмислени.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  9. #299
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Задължителното гласуване освен че ще научи българина, че упражняването на демокрация не е само право, а и задължение, но и ще направи корпоративния и купения вот безсмислени.
    Да бе да. Още малко и така ще се получи.

  10. #300
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ми, щото се стремиш, да отговаряш на въпроса с въпрос. Вникни, помисли, сподели и .. Иначе, каквото повикало такова се и обадило.
    В скоро време с теб ще си забравя доброто възпитание.Аз съм против задължителното гласуване.Пределно ми е ясно, че има подържници, исках да чуя аргументите им, не колко е умен кулине.Помня и Чаушеско и Тито, и времето.

 

 
Страница 30 от 87 ПърваПърва ... 2028293031324080 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •