Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 18 от 18 ПърваПърва ... 8161718
Резултати от 171 до 174 от общо 174
  1. #171
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    ... Не съм запознат със всички религии, но не съм срещал някоя, която под една или друга форма, да не проповядва "изпразване на ума".
    Поклонниците на Бакхус най-бързо се справят с "изпразването на ума".Значи Бакхус е Богът на боговете.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  2. #172
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,217
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    "Дълго летях... Всеки скален праг отнемаше част от живота ми. Скалният праг разкъсваше живата тъкан... Не ме беше страх... Болеше ме само... Болеше ме много. Скалните прагове късаха от мен децата ми... Виждах очите им, спомнях си трескаво допир на потни ръце на деца... Нямаше време... Стремглаво летеше срещу мене Снегът. Летях със снежния прах срещу бялата повърхност на Земята... На скалните прагове останаха скъпите спомени... Долу на бялата преспа, падна безжизнено, чуждо, грозно и черно петно. Гледах от последния зъб с удивление, страх... Оставах без лице, без костюм и без грим. Без човешката черупка оставах завинаги тука. Без град, топлина, без приятели, без светлина... Оставах гол, сам и далечен."
    Това написва големия Людмил Янков, ден преди да падне от вр. Камилата и да ни напусне завинаги.

  3. #173
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Ето неще приятно за четене ,което обеснява какво се случва с нас и защо ни натикват в зоната на страха,чрез ковид и ваксини.Страхът е животинско чувство.Когато човек изпитва страх и това е колективно чувство на много хора,отеква във вселената .Точно това е храната на рептилоподобните,не издържат на новата честота на вибрация и държат човечеството в ниска вибрация,за да имат те храна.Нашият страх е радост за тях ! Ще пусна линк за тези които ни управляват на световно ниво,а сега приятно четене !

    https://openwall.site/prehod/

  4. #174
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Нещо,научно доказано

    https://neonula.blogspot.com/2017/07/blog-post_10.html
    СМЯХ,СМЯХ И ПАК СМЯХ ,А СЛЕД ТОВА ---БЛАЖЕНСТВО !!

 

 
Страница 18 от 18 ПърваПърва ... 8161718

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •