Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 14 от 18 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 131 до 140 от общо 174
  1. #131
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Без да съм гледал,вярвам,че единствения вариант,да се излекува рак за 3минути е чрез резонанс.

  2. #132
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Без да съм гледал,вярвам,че единствения вариант,да се излекува рак за 3минути е чрез резонанс.
    Жена ми е болна от рак, така че за него вече знам много неща. Много неща съм чел по въпроса, и много неща съм пробвал. В общия случай не е достатъчно да се убие рака, защото това съвременната медицина в повечето случаи го може. Важното е рака да се убива бавно, за да се даде шанс на организма да изхвърли натрупващите се токсини по време на убийството.

    Например при жена ми рака беше в белия дроб. Убиваха го бавно посредством лъчетерапия в продължение на 30 дена. Не че не можеше да вдигнат мощноста и да го изгорят за 5 минути, както например се прави при рак в костите. Правеха го бавно, за да може организма да изчиства повредените клетки.

  3. #133
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Съвременната медицина лекува (успешно) следствието,а не търси да лекува причината за поява на рак ! Личен опит ! Не говоря от трето лице ! И аз бях така да се каже опитно зайче в ръцете на докторите .Слава на бога ,вече съм на 6+

  4. #134
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от asusat Виж публикацията
    Съвременната медицина лекува (успешно) следствието,а не търси да лекува причината за поява на рак ! Личен опит ! Не говоря от трето лице ! И аз бях така да се каже опитно зайче в ръцете на докторите .Слава на бога ,вече съм на 6+
    Би ли пояснил, че така е доста повърхностно. Това с причинно-следствената връзка при рака имам предвид. И съвременната медицина си е супер или поне е в пъти по-добре от шаманската. И не и е работа да отстранява например лоши навици. Аз ако се пека по цял ден на слънце или в солариума, та да имам прекрасен шоколадов тен и развия рак на кожата, медицината какво точно трябва да направи според теб? Да торпилира слънцето ли?

  5. #135
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Сергей Лазарев ,във своите книги "Диагностика на Кармата"1.2.3.4.5.6.7.-много добре описва появата на рак и много други болести! Има ги на български език ,намери,прочети и много нещо ,ще научиш....... За всяка болест си има причина ! Успех в четенето

  6. #136
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски

  7. #137
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    722
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    И в тази страница, тези които са приели Него, са допуснали демона да плаши с такси и глоби в защита на човешкото сребролюбие, наречено авторско право. Това няма нищо общо с посланията и Неговите закони. Милиарди и милиарди демони...

  8. #138
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Ето нещо необяснимо.



    https://novotopoznanie.com/valnuvash...Chfy0rcS9dKNsM

  9. #139
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,219
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от asusat Виж публикацията
    Ето нещо необяснимо.



    https://novotopoznanie.com/valnuvash...Chfy0rcS9dKNsM
    "Жаждата на човека за безсмъртие на душата е толкова голяма, че той стига до абсурда да вярва в това безсмъртие. В религиите се казва, че бог е създал човека, а то е тъкмо обратното. Човекът е създал бога, като упование и надежда. " Ивайло Петров

  10. #140
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    588
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    "Жаждата на човека за безсмъртие на душата е толкова голяма, че той стига до абсурда да вярва в това безсмъртие. В религиите се казва, че бог е създал човека, а то е тъкмо обратното. Човекът е създал бога, като упование и надежда. " Ивайло Петров
    "Аз виждам образа, но моето въображение не може да ми нарисува художника на този образ. Виждам часовника, но не мога да си представя часовникаря. Човешкият ум не е в състояние да си представи четирите измерения. Как може тогава да си представи Бога, пред Когото хилядите години и хилядите измерения са като едно?" - Алберт Айнщайн

 

 
Страница 14 от 18 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •