Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Резултати от 61 до 67 от общо 67
  1. #61
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Управлението нашенска изработка ли е или е внос? Можеш ли да снимаш пак табелката му, така че да се четат надписите?
    Незнам, предполагам че не е българско. Ще снимам упътването. Това което те интересува от упътванеато е:
    производител: Корект Николов ООД
    web site: kosheri-bg.com, има го във вторият постин от темата....

  2. #62
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от ceco_lovech Виж публикацията
    Колега,Искрен при вашия шнек има ли ги недостатъците описани от г-н Матеев?
    А, ако моят попадне при Матеев, то със сигурност ще му намери дваж повече кусури(недостатъци) отколкото на неговия, но на мен си ми върши работа...

  3. #63
    Наблюдател
    Регистриран
    22.11.2015
    Мнения
    29
    Пчеларски район
    шумен
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater От 3г работя с БГ машина на Николов Корект и съм доволен.

  4. #64
    Матеев,познавам човек от Метковец ,който произвежда разпечатващи машини като тази на Апитотал.Ножовете са 1:1 като на Оригиналната ,даже не се подгряват като Полската ,самопочистват се което е +!Между другото няколко колеги от Русе си поръчаха наистина само ножове от него.

  5. #65
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Дай ми някакъв контакт - аз също ще си поръчам ножове.

  6. #66
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Николай Христов-nikberk Виж публикацията
    Матеев,познавам човек от Метковец ,който произвежда разпечатващи машини като тази на Апитотал.Ножовете са 1:1 като на Оригиналната ,даже не се подгряват като Полската ,самопочистват се което е +!Между другото няколко колеги от Русе си поръчаха наистина само ножове от него.
    Напиши го и на мен.

  7. #67
    Наблюдател
    Регистриран
    22.11.2015
    Мнения
    29
    Пчеларски район
    шумен
    За да работи шнека добре, винтовата линия в откритата част/под фунията/трябва да е с права стъпка.Ако стъпката намалява то той ще избутва отпечатката в единия край на фунията и напред.Винта не загребва отпечатка.За ножовете-рязането зависи от ъгала на атака хода. С тава вапрос за ножове на БГ машини на Николов Корект,които са направени от бацигова лента за хляб и много бързо регулиране. Ето го и него https://photos.google.com/photo/AF1Q..._OcmjKntD-LL2Q

 

 
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •