Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 10 от общо 162

Разгънат преглед

  1. #25
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Мен също ме заинтригува и ще очаквам линковете.Може и някои неща да припаснат със сегашната ситуация по тази малка планетка Земя.
    https://www.youtube.com/watch?v=lcX0iYGDVfU

    Клипа започва така:Аз съм Мита от съзвездие Андромеда.Това е извънземния който казва че учените на Земята били в голямо заблуждение като твърдяли че огромното количество отломки между планетите били от някаква планета Фаитон.Неговата версия е че когато Нибиру минавала покрай слънчевата система една от планетите му са се зблъскали с някаква луна на планета от слънчевата система.Те са няколко клипа и незнам кой точно съм гледал.

    Цитат Първоначално публикувано от nikimarti8 Виж публикацията
    Защо си мислите .Франция ,Германия ,Англ8я ,и други се плюнчат,,!пред истините.Които сса знаели но не вярват ,А ако това е началото.И дали русия е спряла Хитлер?
    Това е много хитър ход от тяхна страна.Баща ми казваше :В една кратуна пърдят а пред хората си вадят очите.Незнам до колко е вярно но в един клип контакьора превежда следното:Казано от някакъв извънземен.Вие сте непредвидими.Два пъти предотвратяваме самоизтребването ви.Един път от римската империя и втори път от хитлер.
    Конспирацията продължава.

    https://www.youtube.com/watch?v=LQdFiSlnu4o

    Изгледах и 2 -рия филм от тази поредица.Между другото изгледах и едно друго малко клипче което ми даде отговор на на втора част от поредицата.С две думи за какво се говори в него.Първо става въпрос за изчезналите цивилизации и динозаврите.Чуздоземеца казва че понеже планетата преминава на по високо ниво и динозаврите са преместени на други планети.Затова казва той вие не намирате почети никакви останки от тях.За извън замните казва че са изключително много на земята но ние още неможем да ги виждаме.Повечето от тях били туристи.Казва още че на нашата планета е посещавана само от туристи от по нисък клас планети.Тези от повисок клас неможели да издържат на ниската вибрация на планетата.За изчезналите цивилизации казва че са преместени на други планети защото сивите не им пзволявали да се развиват.За бъдещето казва следното. Земята си променя чистотата на вибрация.И около 40% от населението нямало да може да понесе новата вибрация и ще бъде преместено на други планети.Щяло да стане разселване по други планети.Казва че тези които се рзвиват по бавно ще им бъде намерена подходяща планета.Това е накратко.
    Този пост е редактиран от batipej4o; 17.05.2020 в 00:05.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •